Strona główna Dzieje się „Elektryk” bawił się w Impresji

„Elektryk” bawił się w Impresji

0

 Zakończył się maraton studniówkowy pabianickich szkół ponadgimnazjalnych. W sobotę swoje bale mieli uczniowie Zespołu Szkół nr 2 i 3.

Tegoroczni maturzyści z „Elektryka” bawili się w Impresji przy ulicy Żeromskiego. Tradycyjnego poloneza zatańczyło 14 par. Układ trwał ponad 8 minut. Za jego przygotowanie odpowiadali nauczyciele wf-u: Bartosz Gościłowicz i Krzysztof Lewandowski. Po symbolicznej lampce szampana uczniowie zatańczyli walca z nauczycielami.

– Cóż tu można jeszcze powiedzieć po tak wspaniałym i długim występie. Sto dni zostało, a ponad tysiąc dni już się za nami. Za nami wspaniałe sukcesy. Przyszło mi stanąć przed uczniami, którzy zaraz staną się absolwentami, ale odnieśli wiele sukcesów i rozsławili imię tej szkoły. Jesteście lepsi od studentów i uczniów ze Stanów Zjednoczonych, z którymi rywalizowaliście w konkursie. Życzę wam przyjemnej zabawy, życzę zdania egzaminów maturalnych na poziomie takim jak dla tej szkoły przystało. Niech się spełnią marzenia jakie macie w stosunku do tego balu, ale i całego przyszłego życia. Jeśli będziecie chcieli pracować to prace macie zapewnioną, jeśli będziecie chcieli studiować to jesteśmy przekonani, że dacie sobie radę. Wszystkiego najlepszego – powiedział dyrektor Henryk Kucharski.


 

REKLAMA