Strona główna Aktualności Komunikacja Dziś rocznica konferencji PiS, a nawet nie wbito szpadla

Dziś rocznica konferencji PiS, a nawet nie wbito szpadla

14

Dokładnie rok temu na wiadukt w Szynkielewie zjechali prominentni działacze Prawa i Sprawiedliwości z wicepremierem Piotrem Glińskim na czele. 

Politycy przyjechali do nas, aby obiecać budowę trasy S14, a dokładnie o 28-kilometrowy odcinek pomiędzy Szynkielewem a autostradą A2. Według zapewnień Jerzego Szmita, byłego już wiceministra w resorcie infrastruktury i budownictwa, pierwsze samochody po obwodnicy Łodzi miały przejechać już w 2020 rok. Patrząc z dzisiejszej perspektywy to nierealne.

Pierwszy przetarg został unieważniony, bo kosztorys inwestorski był niedoszacowany na blisko 150 mln złotych. Żadna firma nie chciała budować za tak małe pieniądze, jakie na inwestycję przeznaczył rząd. Drugi przetarg trwa i trwa. Pierwszy termin otwarcia kopert wyznaczony był na 31 sierpnia, ostatni na poniedziałek 13 listopada. Ale wczoraj też nie otwarto kopert. Podano kolejny termin – 27 listopada.

 

 

14
Dodaj komentarz

1600
4 Wątki komentarzy
10 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
emo

Prezydent Łodzi jest z PO, więc PIS nie kwapi się działaniami realizowanymi za publiczne pieniądze, które potem mogą kojarzyć się z rozwojem regionu za rządów PO. I tym sposobem wszyscy chcący dostać się w zachodnie rejony Łodzi wjeżdżają S14 i potem stoją w korkach na całej Pabianickiej, potem w lewo w JPII i dalej na Włókniarzy. I koszmar trwa…

TKM

Z tego widać, jak PiS dba o naród i kraj. Miało być lepiej a nie jest…

Nolan

Mieliście 8 lat (!!!), mogliście dbać lepiej cwaniaczki, a nie bąki zbijać i wałki robić

Przemek

Toś jest ślepy, Łodź ,a w te 8 lat i kawałek S14 i całą S8 i A1, o A2 nie wspomnę. Więc cwaniaczku ogarnij się bo psiornia tylko przeszkadza i szkodzi

Yago

A wy, tylko przez dwa lata, tylko cały czas wałki robicie kombinatorzy. A bąki zbijacie nieporównanie lepiej i z gorszym odorem !

Paweł

Policz wałki swojego pisu,w samych SKOKach przewalili więcej niż Amber Gold,a we wszystkich spółkach siedzą kolesie i rodzinka pani broszki bo zlikwidowała konkursy aby się ciemniakami obstawić !!

princeofwales

Miała być „dobra zmiana”, a jest tylko DOJNA.

nkt

Już się zaczyna walka wyborcza.

Przemek

Psiornia sobie teatrzyk kukiełek urządziła dla poklasku gawiedzi,a podcięty kosztorys inwestorski miał inwestycję wyrzucić do kosza i wyrzucił. I ta pislamska „jelitka” o tym doskonale wiedziała!!!
Tacy to lokalni „patrioci”, byle do żłoba

semestr

Te mądrala poszukaj jak za basenowego działeczki pod budowę latały od kukiełki do kukiełki zanim jeszcze naczelny architekt pociągnął pierwszą kreskę. Się tobie by wtedy oczka odkleiły a kopytka rozjechały. Żłób pozostał pusty to kukiełki płaczą, wyją i skowyczą żłobie wróć i oddajcie nam koryto.

Przemek

A tak a pro po flei z Żoliborza, to co chciałeś napisać, bo zawachlowałeś, ale się pogubiłeś w pisanych kretynizmach i wyszedł ci bełkot jak na dwuleciu tego najgorszego w historii Polski (nie)rządu

Yago

For me ?

Yago

Koryto to samo tylko świnie się zmieniają… Było PO, jest PiS…

princeofwales

Pisie mendy tak mają: )