Strona główna Aktualności Komunikacja Dziś rocznica konferencji PiS, a nawet nie wbito szpadla

Dziś rocznica konferencji PiS, a nawet nie wbito szpadla

15

Dokładnie rok temu na wiadukt w Szynkielewie zjechali prominentni działacze Prawa i Sprawiedliwości z wicepremierem Piotrem Glińskim na czele. 

Politycy przyjechali do nas, aby obiecać budowę trasy S14, a dokładnie o 28-kilometrowy odcinek pomiędzy Szynkielewem a autostradą A2. Według zapewnień Jerzego Szmita, byłego już wiceministra w resorcie infrastruktury i budownictwa, pierwsze samochody po obwodnicy Łodzi miały przejechać już w 2020 rok. Patrząc z dzisiejszej perspektywy to nierealne.

Pierwszy przetarg został unieważniony, bo kosztorys inwestorski był niedoszacowany na blisko 150 mln złotych. Żadna firma nie chciała budować za tak małe pieniądze, jakie na inwestycję przeznaczył rząd. Drugi przetarg trwa i trwa. Pierwszy termin otwarcia kopert wyznaczony był na 31 sierpnia, ostatni na poniedziałek 13 listopada. Ale wczoraj też nie otwarto kopert. Podano kolejny termin – 27 listopada.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Prezydent Łodzi jest z PO, więc PIS nie kwapi się działaniami realizowanymi za publiczne pieniądze, które potem mogą kojarzyć się z rozwojem regionu za rządów PO. I tym sposobem wszyscy chcący dostać się w zachodnie rejony Łodzi wjeżdżają S14 i potem stoją w korkach na całej Pabianickiej, potem w lewo w JPII i dalej na Włókniarzy. I koszmar trwa…

Z tego widać, jak PiS dba o naród i kraj. Miało być lepiej a nie jest…

Mieliście 8 lat (!!!), mogliście dbać lepiej cwaniaczki, a nie bąki zbijać i wałki robić

Miała być „dobra zmiana”, a jest tylko DOJNA.

Policz wałki swojego pisu,w samych SKOKach przewalili więcej niż Amber Gold,a we wszystkich spółkach siedzą kolesie i rodzinka pani broszki bo zlikwidowała konkursy aby się ciemniakami obstawić !!

A wy, tylko przez dwa lata, tylko cały czas wałki robicie kombinatorzy. A bąki zbijacie nieporównanie lepiej i z gorszym odorem !

Toś jest ślepy, Łodź ,a w te 8 lat i kawałek S14 i całą S8 i A1, o A2 nie wspomnę. Więc cwaniaczku ogarnij się bo psiornia tylko przeszkadza i szkodzi

Już się zaczyna walka wyborcza.

Psiornia sobie teatrzyk kukiełek urządziła dla poklasku gawiedzi,a podcięty kosztorys inwestorski miał inwestycję wyrzucić do kosza i wyrzucił. I ta pislamska „jelitka” o tym doskonale wiedziała!!!
Tacy to lokalni „patrioci”, byle do żłoba

Te mądrala poszukaj jak za basenowego działeczki pod budowę latały od kukiełki do kukiełki zanim jeszcze naczelny architekt pociągnął pierwszą kreskę. Się tobie by wtedy oczka odkleiły a kopytka rozjechały. Żłób pozostał pusty to kukiełki płaczą, wyją i skowyczą żłobie wróć i oddajcie nam koryto.

Koryto to samo tylko świnie się zmieniają… Było PO, jest PiS…

A tak a pro po flei z Żoliborza, to co chciałeś napisać, bo zawachlowałeś, ale się pogubiłeś w pisanych kretynizmach i wyszedł ci bełkot jak na dwuleciu tego najgorszego w historii Polski (nie)rządu

For me ?

Pisie mendy tak mają: )

Obrzucacie się wzajemnie inwektywami pomijając absolutnie istotę sprawy!!! Niezaprzeczalny jest fakt, że gdyby nie przejęcie władzy przez rząd PIS w 2015 roku, S-14 mielibyśmy już dziś, a może w przyszłym roku wybudowaną. Skończyłyby się korki na Pabianickiej, Al. Włókniarzy czy koszmarne na drodze Pabianice – Aleksandrów (Zgierz)!!! Zastanówcie się, jak robienie na złość samorządowcom wybranym nie z opcji prorządowych – propisowskich fatalnie skutkuje dla nas – obywateli makroregionu łódzkiego!!! Jak świetną realizacją S-8 odciążono Pabianice, Łask, Zd-Wolę i Sieradz!!! Fakt, że władzę do sejmiku przejął PIS odczytuję fatalnie w kontekście wygranej przez Zdanowską!! To może być znów stosowanie kruczków przez… Czytaj więcej »