Strona główna Aktualności Biznes i inwestycje Działka przy ul. Myśliwskiej ma już kolejnego właściciela

Działka przy ul. Myśliwskiej ma już kolejnego właściciela

5

Działka należąca niegdyś do miasta została sprzedana ponad rok temu w drodze przetargu. Wiadomo już, że ma kolejnego właściciela. 

Chodzi o teren przy ul. Myśliwskiej 15–15a. To nieruchomość o powierzchni aż 5 047 m². Przed wojną znajdował się tam folwark, później działała Liga Obrony Kraju i Pabianicki Klub Sportów Wodnych.

Działka została wystawiona przez miasto na sprzedaż za 2 mln złotych. Na przetargu pojawiło się kilku zainteresowanych, ale licytacja nie była szczególnie emocjonująca – cena została podbita jedynie o 60 tys. złotych.

Nowi właściciele wyburzyli stare zabudowania, m.in. wiaty i garaże. Pod koniec 2024 roku teren był już uporządkowany, a na ogrodzeniu pojawił się baner z napisem „sprzedam”.

myśliwska 15
Grudzień 2024

Jak udało nam się ustalić, zainteresowanie było spore i działka szybko znalazła nowego właściciela. W księdze wieczystej widnieje teraz czworo właścicieli – to przedsiębiorcy z Woli Zaradzyńskiej, niezwiązani z branżą deweloperską.

Jakie są plany wobec przyszłości tego terenu? Na tę chwilę brak konkretów. Możliwe, że był to zakup inwestycyjny.

Więcej o inwestycjach na terenie Pabianic. 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

podobno meczet mają budować

Cyrk stanie

Będzie basen a pod nim tunel

Zbudują mieszkania do wyłudzenia. Tak aby pisowska ekipa miała gdzie szkolić się w pisowskich przekrętach. Taki poligon.

Myrcha z gorszego sortu nakupuje mieszkan i będzie miał biura poselskie i kilometrówek teraz zrobi tyle by dwa razy ziemię okrążyć.