Strona główna Na sygnale Kryminalne Działał nielegalny salon gier. Już go nie ma

Działał nielegalny salon gier. Już go nie ma

10
fot. KAS
Nielegalny salon gier na automatach zlikwidowali w naszym mieście funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Sieradza. Organizatorom hazardu grożą nie tylko kary finansowe.

Służba celno – skarbowa, która pozyskała informacje na temat salonu postanowiła skontrolować wytypowany lokal. Okazało się, że faktycznie działał.

– Wejście do pomieszczenia zamaskowano białą okleiną, a nad drzwiami umieszczono kamery monitoringu. Obsługa wpuszczała do lokalu tylko zaufane osoby – informuje asp. Beata Bińczyk z KAS. – Mimo tych zabezpieczeń funkcjonariusze dostali się do środka i przeprowadzili kontrolę.

W lokalu było siedem podłączonych do prądu i gotowych do gry automatów. Przeprowadzone na miejscu gry kontrolne potwierdziły hazardowy charakter urządzeń. Wszystkie zarekwirowano i zabrano do magazynu Łódzkiego Urzędu Celno – Skarbowego. Funkcjonariusze zabezpieczyli również kamery monitoringu i dowody cyfrowe.

– Organizatorzy i prowadzący nielegalny hazard muszą liczyć się z wysoką grzywną, ale też z karą pozbawienia wolności do trzech lat. Może im też zostać wymierzona administracyjna kara pieniężna w wysokości 100 tys. zł od każdego zatrzymanego urządzenia – dodaje asp. Beata Bińczyk.

fot. KAS
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czyżby to ten z Zamkowej w Jamniku?

Teraz salon zlikwidują, a na jego miejscu powstanie kolejna Żabka

Co za kraj. jako mały dzieciak wywalałem kase w rozstawionych na bugaju kanciapach i się całe dnie w automaty grało. A dziś trzeba się z tym kitrać…. Jeszcze trochę i będzie strach simy na kompie odpalić!

I 20 złoty w monecie sie wrzucało dobre czasy to były

Przecież wszyscy dobrze wiedzą, że taka wizyta celników nie likwiduje salonu tylko wstrzymuje jego działanie na jakieś 24h do póki nie pojawią się nowe automaty. Tytuł „Już go nie ma” trochę na wyrost 🙂

Najpierw rozmieniasz pięć dych na monety
Potem rozmieniasz pensję na pięć dych i sety
Noc w noc bębny call call błędny
Non stop nerwy wierzyciele jak sępy lecą jak concord zęby
Wiara w jackpot bez przerwy
Kolejny blind wchodzi jest pewny
Bankroll jest nędzny
Zgonię paszport jest zbędny

Last edited 1 rok temu by Elo

Szkoda, że nie jest napisane gdzie to?.

Jakoś ta wiadomość mnie nie smuci jak mam chęć to gram w hot party online. Wszystko jest jak trzeba na legalu wiec niczym martwić się nie muszę.

panie „pieszy” na przyszłość nie podpowiadamy gdzie mogło by to być celniką bo może nie to miejsce znaleźli a ty im drugie podpoiadasz może nieświadomie

celnicy wszystko wiedzą, nie bój się 😉 To tylko od ich widzimisię zależy czy zaatakują dzisiaj w Pabianicach czy innym mieście