Strona główna Sport Dybka „najcenniejszym” sportowcem w Pabianicach

Dybka „najcenniejszym” sportowcem w Pabianicach

0
Michał Dybka
Komisja rozpatrująca wnioski o stypendia rozdzieliła pieniądze pomiędzy pabianickich sportowców. „Najcenniejszy” okazał się zapaśnik Michał Dybka. Otrzyma 1000 złotych miesięcznego stypendium.

Do komisji wpłynęło 120 wniosków z czego aż 26 zostało odrzuconych z powodu odnoszonych sukcesów niskiej rangi czy niespełnienia wymogów formalnych regulaminu. Przyznano stypendia miesięczne i nagrody jednorazowe. Poniżej lista nagrodzonych sportowców.

Przyznane stypendia sportowe:

L.p.

Imię i nazwisko

Klub/dyscyplina

Kwota:

1.

Julia Serednicka

PTK/koszykówka kobiet

300,- (miesięcznie)

2.

Wiktora Stasiak

PTK/koszykówka kobiet

300,- (miesięcznie)

3.

Daria Kowalczyk

PTK/koszykówka kobiet

350,-

(miesięcznie)

4.

Martyna Dolewa

PTK/koszykówka kobiet

350,-

(miesięcznie)

5.

Weronika Dolewa

PTK/koszykówka kobiet

350,-

(miesięcznie)

6.

Daria Bujnicka

FUNDACJA MOVE NOW/badminton

400,-

(miesięcznie)

7.

Nikola Nowińska

UKS Korona/badminton

200,-

(miesięcznie)

8.

Wiktor Powalski

PTC/zapasy w stylu klasycznym

250,-

(miesięcznie)

9.

Sebastian Szymczyk

PTC/zapasy w stylu klasycznym

300,-

(miesięcznie)

10.

Mateusz Domagała

PTC/zapasy w stylu klasycznym

300,-

(miesięcznie)

11.

Michał Dybka

PTC/zapasy w stylu klasycznym

1000,-

(miesięcznie)

12.

Jakub Madaj

PTC/zapasy w stylu klasycznym

300,-

(miesięcznie)

13.

Jan Sztranek

UKS Azymut/biegi na orientacje

250,- (miesięcznie)

14.

Dawid Kalisiak

UKS Azymut/biegi na orientacje

200,-

(miesięcznie)

15.

Julia Krempińska

UKS Azymut/biegi na orientacje

300,-

(miesięcznie)

16.

Kinga Królik

UKS Azymut/lekkoatletyka

900,-

(miesięcznie)

17.

Szymon Kielan

PKT/tenis ziemny

600,-

(miesięcznie)

18.

Przemysław Kociszewski

PKK’99/koszykówka mężczyzn

300,- (miesięcznie)

19.

Zuzanna Kłębowska

Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna

200,- (miesięcznie)

Jednorazowe nagrody sportowe (dyscypliny indywidualne) :

L.p.

Imię i nazwisko

Klub/dyscyplina

Kwota

1.

Mariusz Bałaziński

Olimp Zabrze/ kulturystyka

1000,-

2.

Hovhannes Yazichyan

UKS Heros Team/ trójbój siłowy, wyciskanie sztangi leżąc

1000,-

3.

Wiktora Nowak

UKS Heros Team/ karate tradycyjne

500,-

4.

Maciej Ptaszek

UKS Heros Team/ brazylijskie jiu-jitsu

1000,-

5.

Anna Młynarczyk

UKS Heros Team/ brazylijskie jiu-jitsu

1000,-

6.

Oliwier Baranowski

Pabianicki Klub Sztuk Walki AZJA/ Taekwon-Do

500,-

7.

Grzegorz Sokołowski

Pabianicki Klub Sztuk Walki AZJA/ Taekwon-Do

500,-

8.

Jakub Błachowicz

PTC/zapasy w stylu klasycznym

500,-

9.

Przemysław Raźny

PTC/zapasy w stylu klasycznym

1000,-

10.

Jakub Didoch

PTC/zapasy w stylu klasycznym

500,-

11.

Dawid Zając

UKS Azymut/biegi na orientacje

500,-

12.

Konrad Płóciennik

UKS Azymut/biegi na orientacje

500,-

13.

Maciej Andrzejczak

UKS Azymut/biegi na orientacje

500,-

14.

Milena Grabska – Grzegorczyk

UKS Azymut/lekkoatletyka

1000,-

15.

Alan Kłosiński

Międzyszkolny Klub Sportowy/ pływanie

1000,-

Jednorazowe nagrody sportowe (dyscypliny zespołowe) :

L.p.

Imię i nazwisko

Klub/dyscyplina

Kwota:

1.

Joanna Twardowska

PTK/koszykówka kobiet

800,-

2.

Paulina Szwej

PTK/koszykówka kobiet

800,-

3.

Gaja Włodarczyk

PTK/koszykówka kobiet

800,-

4.

Dominika Szczygieł

PTK/koszykówka kobiet

850,-

5.

Magdalena Grzelak

PTK/koszykówka kobiet

1000,-

6.

Katarzyna Szymańska

PTK/koszykówka kobiet

800,-

7.

Natalia Danych

PTK/koszykówka kobiet

800,-

8.

Kamila Cicha

PTK/koszykówka kobiet

600,-

9.

Joanna Szałecka

PTK/koszykówka kobiet

800,-

10.

Kinga Sierakowska

PTK/koszykówka kobiet

600,-

11.

Martyna Boniecka

PTK/koszykówka kobiet

600,-

12.

Patrycja Kirsz

PTK/koszykówka kobiet

600,-

13.

Michalina Michalak

PTK/koszykówka kobiet

500,-

14.

Natalia Janitzka

PTK/koszykówka kobiet

800,-

15.

Klaudia Beze

PTK/koszykówka kobiet

800,-

16.

Katarzyna Pęcina

PTK/koszykówka kobiet

800,-

17.

Julia Syrewicz

PTK/koszykówka kobiet

800,-

18.

Maria Błoch

PTK/koszykówka kobiet

500,-

19.

Marcelina Błoch

PTK/koszykówka kobiet

500,-

20.

Natalia Bednarek

PTK/koszykówka kobiet

500,-

21.

Wiktoria Jakubiec

PTK/koszykówka kobiet

500,-

22.

Nadia Pomykała

PTK/koszykówka kobiet

500,-

23.

Zuzanna Prochuń

PTK/koszykówka kobiet

500,-

24.

Alicja Waszczykowska

PTK/koszykówka kobiet

500,-

25.

Weronika Kirsz

PTK/koszykówka kobiet

500,-

26.

Laura Banaszczyk

PTK/koszykówka kobiet

500,-

27.

Zofia Lisiecka

PTK/koszykówka kobiet

500,-

28.

Julia Zawierucha

PTK/koszykówka kobiet

500,-

29.

Anna Kamieniak

PTK/koszykówka kobiet

500,-

30.

Aleksandra Mikuta

PTK/koszykówka kobiet

500,-

31.

Szymon Barys

PKK’99/koszykówka mężczyzn

850,-

32.

Jakub Ozga PKK’99/koszykówka mężczyzn

700,-

34.

Damian Skowroński Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna

800,-

35.

Konrad Witczak Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna

500,-

36.

Kamil Strzelec Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna

500,-

37.

Adrian Gosławski Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna

600,-

38.

Jakub Walocha Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna

500,-

39.

Igor Sztajnert Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna

500,-

40.

Dawid Bilichowski Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna

700,-

Jednorazowe nagrody dla trenerów :

L.p.

Imię i nazwisko

Klub/dyscyplina

Kwota

1.

Sylwia Wlaźlak

PTK Pabianice/koszykówka

1500,-

2.

Marzena Głaszcz

PTK Pabianice/koszykówka

1200,-

3.

Mariola Szymańska

PTK Pabianice/koszykówka

700,-

4.

Jolanta Nowacka

PTK Pabianice/koszykówka

500,-

5.

Svitlana Kosenchuk

UKS Korona/badminton

1000,-

6.

Adam Gąsiorowski

UKS Azymut/lekkoatletyka, bieg na orientacje

1300,-

7.

Jerzy Woźniak

UKS Azymut/biegi na orientację

1500,-

8.

Dariusz Kielan

PKT/tenis ziemny

1000,-

9.

Grzegorz Szyszka

PTC/zapasy w stylu klasycznym

1400,-

10.

Przemysław Kłębowski

PTC/zapasy w stylu klasycznym

700,-

11.

Mariusz Łechtański

PTC/zapasy w stylu klasycznym

700,-

12.

Waldemar Sawosz

PTC/zapasy w stylu klasycznym, sumo

1500,-

13.

Dorota Gawrońska-Popa

FUNDACJA MOVE NOW/badminton

500,-

14.

Adam Jurga

PKK’99/koszykówka mężczyzn

800,-

15.

Mateusz Grabowski

PKK’99/koszykówka mężczyzn

500,-

16.

Arkadiusz Gralewski

PKK’99/koszykówka mężczyzn

800,-

17.

Jakub Orłowski

PKK’99/koszykówka mężczyzn

500,-

18.

Sebastian Rajchert

Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna

700,-

19.

Mateusz Oklejak

Pabiks FormauDyBy/piłka ręczna

1000,-

20.

Andrzej Sysio

UKS Heros Team/ trójbój siłowy, wyciskanie sztangi leżąc

500,-

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o