Strona główna Na sygnale Wypadki Dwie rozbite Skody na ul. Łaskiej

Dwie rozbite Skody na ul. Łaskiej

12

Dwie Skody zderzyły się około godz. 14.00 na skrzyżowaniu ul. Łaskiej z Wiejską i Torową. Jedna z kierujących trafiła do szpitala.

30-latka kierująca Skodą Fabią skręcając w lewo z ul. Wiejskiej w Łaską nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 26-latce kierującej Skodą Citigo. Auta zderzyły się na środku skrzyżowania. Na miejsce wezwano straż pożarną, dwie karetki pogotowia oraz policję. Medycy sprawdzili stan zdrowia dwójki dzieci podróżujących Fabią. Nie odniosły obrażeń. Do szpitala, na badania, zabrana została kierująca Citigo (kobieta jest w ciąży).

Ruch na skrzyżowaniu jest utrudniony bowiem rozbite auta i pojazdy służb ratunkowych blokują pas ruchu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

😉 Pan Redaktor na +

Taaaak taaak, ilość wiadomosci przez wekend powala 🤣🤣🤣

Bardziej chodzi o to że nie kolejna KRAKSA w tytule
Ale jak ktoś chce szukać zaczepki to znajdzie

„Skoda” skody ze się rozbiła . Zdrowia dla poszkodowanej

Jak się dwie baby zjadą… Nie będę się powtarzać dodam tylko BABY NA TORY!

sadze kolego ze i na torach byla by kolizja 😀

Dzieci na pokładzie, takie auto zawsze ma pierwszeństwo, nawet jak nie ma, to kierująca wytłumaczy że ma. W ogóle madki zawsze maja pierwszeństwo.

i znowu baba

Skończcie już werbować ten temat napewno tej rodzinie że skody nie jest łatwo więc przestańcie hejtowac i zajmnicje się swoim życiem

A może to nasze życie, może to moja teściowa miała kraksę z madką.

Znam tą rodzinę i nie jest im łatwo. Owszem może kolega nie tak się zachował jak potrzeba ale mąż kierującej skoda citigo też był nie lepszy. Ale nie komentuje tego. Cały czas się martwią o tą dziewczynę w ciąży. Więc dajcie już spokój i przestańcie hejtowac jak i tutaj tak i na Facebooku. Oni wystarczająco mają zmartwień. Dziękuję Kamil za twoje zdanie odzienie tej rodziny