Strona główna Na sygnale Wypadki Dwie „renówki” rozbite na S14

Dwie „renówki” rozbite na S14

5
fot. Auto Pomoc Cała Polska
Śliska nawierzchnia zweryfikowała umiejętności dwóch kobiet, które rozbiły w czwartek kierowane przez siebie auta na drodze S14 w pobliżu węzła Róża. 

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny. 8.00. Kobieta kierująca Renault Clio straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery energochłonne. Do zdarzenia doszło na zakręcie drogi S14 (zjazd z S8 w kierunku Łodzi). Na miejsce nie była wzywana policja.

fot. Auto Pomoc Cała Polska
fot. Auto Pomoc Cała Polska

Dwie godziny później, w tym samym miejscu, 41-latka wjechała w bariery jadąc Renault Megane. Tym razem do Róży przyjechał patrol policji. Kobieta została ukarana mandatem.

fot. Auto Pomoc Cała Polska

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

uprzedze cie panie Rafal BABY NA TORY 😀

BABY NA TORY

Na tory nauki jazdy 😁

Niedawno i tu nie mogę znaleźć innego określenia ..baba rzucała łapami ,stukała się w czoło jaki to ze mnie debilny kierowca. powodem jej reakcji było to że jadąc Zamkową od Rzgowa chciałem skręcić w Jana a ona od Kauflanda z Kilińskiego w Jana. i tylko moje ostre hamowanie nie doprowadziło do kolizji. baba zdecydowanie była przekonana o swoim pierwszeństwie i gdybym był cwaniakiem jechał starym struclem to miałbym idealną frajerkę na idealne odszkodowanie.

Aż dziw, że tam nie ma żadnych stłuczek. Idealne miejsce na kontrolowanego dzwona.