Strona główna Na sygnale Wypadki Dwa auta roztrzaskane na skrzyżowaniu

Dwa auta roztrzaskane na skrzyżowaniu

24

Na skrzyżowaniu ul. Wileńskiej i Toruńskiej zderzyły się dwa auta osobowe. Nie było poszkodowanych osób. Samochody nadają się jednak do kasacji.

Do kolizji doszło przed godz. 8.00. Ford Focus na sieradzkich numerach rejestracyjnych jechał ul. Toruńską i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kobiecie kierującej samochodem Renault Captur.
Kobieta jechała ul. Wileńską i uderzyła w prawy bok Forda, który obrócił się o 180 stopni, przebił ogrodzenie posesji i uderzył w ścianę domu.

Kierujący nie wymagali pomocy medycznej. Sprawca  został ukarany mandatem.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

jak mogła uderzyć w prawy bok forda – jeżeli wyjeżdżał z toruńskiej to w lewy bok raczej…ciekawa sytuacja bo na drugim lokalnym portalu sytuacja opisana odwortnie – ford wileńska, renault toruńską

Jechał od Moniuszki więc w prawy chyba że Ty masz odwrotnie lewa rękę na miejscu prawej

Ci Państwo muszą chyba zainwestować w mury obronne

ESI i wszystko jasne.

To samo mówię jak ktoś z EPA wykonuje takie manewry w Łodzi 😉

A może trzeba zainstalować zwalniacze (policjantów), to kierowcy będą jeździli wolnej i uważniej. Jest to zasadne – są 2 przystanki autobusowe i przejście dla pieszych, a samochody gnają jak opętane. Zdarza się, że również policyjne (bez włączonego koguta)… pieszego na pasach nie przepuszczą. W tą posesję samochody wjeżdżają dzielnie od wielu lat.

To nie ta posesja pomyliłeś w tą na przeciwko z betonowym płotem.

Nie pomyliłem się, bo mieszkałem w tym domu Wileńska 16 od dziecka. A u sąsiada z betonowym płotem, też się często wypadki zdarzały. Takie miejsca…

Co za cymbał wstawia te minusy?

Mieszkam w tej posesji od urodzenia, to chyba wiem lepiej od Ciebie co napisałem. A u sąsiada też było kilka aut na płocie. Sprawa jest poważna i nie będę się licytował gdzie te wypadki były.

Spowalniacze z kamerą. Jak zobaczy ELA i ESI to się wysuną spowalniacze. A z czasem będzie można dodać do listy numery rejestracyjne lokalnych artystów drogowych 🙂

Podobne można zastosować dla EPA w Łodzi. To co tam wyprawiają woła o pomstę do nieba 😉 I jeszcze niby te korki w Pabianicach…:-D

Tadio a w Warszawie bekę mają z EL i mówi ą jak widzisz EL to spier….. Z drogi.
Ale znów w Gdańsku śmieją się z WE itd

bardziej tam by się przydały barierki wzdłuż chodnika, bo partyzantki w beretach z kościoła lecom pełną ulicą!

Komu się nie spodobał mój komentarz?

Kto był tak mądry, że wstawił minus?

Minus i minus daje plus więc klikam aby ci podnieśc ocenę

Pan Mirek ma 100% racji jest bardzo niebezpiecznie powinni ograniczyc predkosc w tym miejscu.

przecież kobiety majom pierwszeństwo!

Rondo tam powinno byc

PS sarkazm

Poduszki berlińskie!
PS. Nie sarkazm 😉

Problemem są tam te drzewa oraz AUTA PARKUJĄCE NA ULICY I CHODNIKACH Z HURTOWNI HYDRAULICZNEJ BĘDĄCEJ OBOK… Niestety nawet policja i straż miejska nic z tym nie zrobi (parkującymi) a zi len drzew nie wytnie .