Strona główna Aktualności Z miasta Duże utrudnienia na skrzyżowaniu przy SP17

Duże utrudnienia na skrzyżowaniu przy SP17

16

Na kilkudziesięciometrowym odcinku ul. Nawrockiego ekipa Zakładu Energetyki Cieplnej prowadzi prace.

W związku z tym tuż przed skrzywieniem z ul. Warszawską wprowadzono ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Powoduje to duże utrudnienia w ruchu, szczególnie w godzinach szczytu, gdy rodzice dowożą i odbierają dzieci ze szkoły.

Prace zaplanowane są do 23 listopada.

REKLAMA
Poprzedni artykułPożar na parkingu. 210 tys. złotych strat
Następny artykułFatalna pogoda i dwa potrącenia
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

bez przesady, można objechać to jedną czy dwie ulice dalej 😉

W takim punkcie gdzie nie ma jak schować się na wahadle jadąc od Bugaju gdzie nie widać czy jest miejsce za zapora kończąca obszar prac to mus pracować dłużej niż do 15.. wystarczy autobus który stanie przed Warszawska i zablokowany jest ruch w obie strony bo on nie wyjedzie w Warszawską bo też jest duży ruch a Ci w warszawskiej nie zjada w stronę Skargi bo ul zablokowali Ci od osiedla. Kto organizuję miastu TOR przy takich pracach jest nieudacznikiem a nie drogowcem

Co to jest skrzywienie z Warszawską ?

Już 20 lat temu mówiłem, że na tym skrzyżowaniu powinno być rondo. Kto się zgadza, łapka w górę.

Ja już 25 lat temu mówiłem, że nie powinno być tam sygnalizacji świetlnej. Kto się nie zgadza, nie obchodzi mnie.

Dałbym, gdyby była taka techniczna możliwość 😉

Polubiłbym za spostrzegawczość, jakby się dało!

Wczoraj o 16:30 Pan kierujący ruchem był bardziej zainteresowany telefonem niż to co się tam działo!!!
To jest istna tragedia!!!
Osobiście zgram nagranie z kamery i wrzucę,gdyż 1 listopada przy cmentarzu tak nie było jak wczoraj !!!
Katastrofa , ja się pytam gdzie były osoby odpowiedzialne za kierowanie ruchem??

Ja rozumiem Pabianice stan umysłu,ale to już jest przesada .. jeden gość schowany zza jednym z skrzyżowań z tzw lizakiem i telefonem w ręce ..rozumiem chłop się zestresował,ale to się dzwoni po Policje na tak dużym skrzyżowaniu to jest moment jak byłby wypadek.

Wystarczyło na czas prac zrobić 1 kierunek od Warszawskiej a od osiedla objazd albo 3 mają lub Dobrą ale jak napisałem wcześniej w tym mieście nie ma ludzi z głową do tworzenia TOR

Dlaczego jak był remont ulicy Warszawskiej nikt z rządzących nie pomyślał żeby na tym skrzyżowaniu zrobić rondo proszę nie mówić że jeżdżą tramwaje bo w wielu miastach w Polsce też jeżdżą a są ronda te rozwiązanie bardzo by usprawniło ruch samochodowy i pieszy.

Bo to droga krajowa i państwowa GDDKiA ma gdzieś nasze potrzeby. Wiadomo dlaczego.

Nie ma i nie będzie. Jest szkutnia, po co rondo.

Dobrze jest, oby remont trwał jak najdłużej, większe korki to większe zużycie paliwa, a większe zużycia paliwa to więcej zarabiają stacje benzynowe i wpływa więcej podatków i żyjemy wtedy jak w Niemczech.

I więcej alko w etylince ( E10 zamiast E5) 👍🏻

Ale czy sprawdzone są informację że wykonawca chce wejść z kolejnym etapem prac w grudniu tj w obrębie już samego skrzyżowania? Jeśli tak to kto będzie odpowiadał za utratę gwarancji nowej drogi po remoncie? Czy ktoś kto wydawał zgodę na prace miał wiedzę wcześniej niż prowadzony remont Warszawskiej? Jeśli tak to już powinien żegnać się z posadą pracą itd bo to nie jest już śmieszne że w tym mieście nikt i nic nie umie zaplanować z wyprzedzeniem. Każde ingerowanie w drogę po remoncie nawet jeśli uzyska się plan naprawczy od wykonawcy powoduje utratę gwarancji na wcześniej prowadzone prace.

Chyba nie w mieście, bo to droga krajowa. Zgodę musi wydać GDDKiA. Ale masz rację, niedługo głowy na państwowych posadach się posypią.