Strona główna Na sygnale Kryminalne Dusił matkę swoich dzieci

Dusił matkę swoich dzieci

5

Dwa patrole policji musiały interweniować w piątek na ulicy Wyszyńskiego. Agresywny 20-latek dusił swoją partnerkę.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.00. Policję powiadomili przechodnie, którzy widzieli jak szalony młodzieniec dusił na chodniku kobietę. Gdyby nie szybka interwencja policji, mogłoby dojść do tragedii. Pobudzonego 20-latka do radiowozu musiało zapakować 4 funkcjonariuszy. Został przewieziony na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Poszkodowana to matka jego dwójki małych dzieci.

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal EPAinfo, mężczyzna był pod wpływem dopalaczy. W szpitalu spędził cała noc z piątku na sobotę.

REKLAMA
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ratują gnoja, który zabiera miejsce chorym ludziom na oddziale. Trzeba było zostawić go zostawić bez pomocy, żeby patus sam się wykończył, Chce brać, niech się liczy ze skutkami i nie krzywdzi innych przy tym.

Prawdziwa miłość nie zna granic. Jak można było tak bezczelnie rozdzielić dwoje kochających się ludzi. Konfidenci jedni donosy na policję wyssaliście z mlekiem matek.
Dziewczyna wybrała i obdarzyła uczuciem chłopaka a wy z zazdrości dzwonicie po policję.
Hańba wam.
Dziewczyna wiedziała kogo wybiera i nie wolno ingerować w uczucia. Kapusie zniszczyli związek i jeszcze ojca rozdzielili od dzieci. Gratuluję wam i tej dziewczynie. Miłość ich zwycięży, a to jak sobie ją okazują to ich sprawa.

powinni gdzieś w mieście zrobić Klatkę i wszystkich Naćpanych tam wrzucać !!! …jest sporo zawodników w Pabianicach (oraz chętnych Rodziców) co chętnie by tam weszli i po napieR…Dalali się troszkę …na zasadzie LEGALNEGO sparingu …taki ćpun zobaczył by co znaczy krzywda i może (zamiast 15 radiowozów co i tak NIC nie mogą zrobić jeden sędzia na etacie co by kontrolował , żeby GNoja Naćpanego nie zabić …wrrrrrr (Ścierwo !!!) by przemyślał???? ….Przepraszam, ..nie dał by rady pomyśleć. Pierwsze nie myśli, Drugie. chociaż z 3 dni by głowa bolała zależy od wpJerdalu !!……….. Panie Prezydencie, jest siłownia na powietrzu Mosir, więc… Czytaj więcej »

czemu zatem jeszcze nie zlikwidowałeś?

Łobuz kocha mocniej