Strona główna Na sygnale Wypadki Lutomierska: drugi wypadek w tym tygodniu

Lutomierska: drugi wypadek w tym tygodniu

5

3 osoby poszkodowane i 4 rozbite auta to bilans wypadków na skrzyżowaniu ulicy Lutomierskiej i Karniszewickiej.

We wtorek zderzyły się tam dostawczy Peugeot i Fiat Seicento. Kierowca Fiata i 8-letni pasażer zostali zabrani do szpitala. Okazało się, że 21-letni kierowca „dostawczaka” jadący ulicą Lutomierską w Karniszewicką, chciał uniknąć zderzenia z pojazdem jadącym od strony Szynkielewa (wymusił pierwszeństwo) i ściął zakręt. Manewr okazał się zgubny, bo ulicą Karniszewicką jechał Fiat.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu kierowcy białego samochodu bądź mające jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pabianicach przy ul. Żeromskiego 18, telefonicznie pod numerem (42) 22 53 374, 22 53 300 lub 997.


 

Dziś około godz. 10.00 doszło do wypadku Nissana Patrola i Opla Corsy. Kobieta kierująca Oplem została zabrana do szpitala.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To skrzyżowanie jest prost jak drut i dobrze oznakowane – jeżdżę tamtędy codziennie.
Ludzie nie potrafią jeździć lub się śpieszą i stąd te wypadki.

Też jeżdżę codziennie po kilka razy i nie ma dnia żeby choć raz ktoś jadący od Konstantynowa nie próbował wymusić pierwszeństwa.I jeszcze ma pretensje jak na niego zatrąbisz.

Zrobiłbym wiszący migający znak pierwszeństwa.

rondo odrazu!

żadnego ronda. akurat jadąc od górki ci mniej rozgarnięci mogą nie zauważyć znaku. dlaczego? bo są tam 3 znaki co 5-10metrów i jeden zasłania drugi.