Strona główna Sport Piłka nożna Dostali surową lekcję

Dostali surową lekcję

0

Włókniarz w 5. kolejce okręgówki pojechał na wyjazdowy mecz ze Stalą. Rywale zaaplikowali nam pięć goli i dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty.

Stal Głowno – Włókniarz Pabianice 5:0 (1:0)

Pabianiczanie przez pierwsze pół godziny dzielnie opierali się gospodarzom. Niestety, w 33. minucie meczu Stal zdobyła gola na 1:0. Rywale skrzętnie wykorzystali zagranie do „nikogo” i wyprowadzili kontrę. Włókniarz dotrwał do końca pierwszej połowy z jedną bramką straty.

Po przerwie jednak wszystko się posypało. Głowno zdobyło cztery kolejne bramki i nie dało nam cienia szansy na zdobycie jakichkolwiek punktów. Co gorzej, urazów doznali Dawid Acela i Bartosz Jarych. Trener Włodarczewski zmuszony był postawić na debiutanta Mateusza Bielińskiego. Zieloni w pięciu kolejkach zdobyli 4 punkty i na razie zajmują 11. miejsce w tabeli. Okazja na rehabilitację już w najbliższą środę. Do Pabianic przyjedzie ekipa Górnika Łęczyca. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Skład: Waszczuk, Klimek, Maślakiewicz, Rudzki, Acela (80. Froncala), Stokłos (46. Wołynkiewicz), Bieliński (60. Jarych, 70. M. Kosmala), K. Kosmala (80. Włodarczewski), Sęczek, Gorący, Leonow.