Strona główna Dzieje się Dobronianka w jesiennych klimatach. W weekend będzie się działo

Dobronianka w jesiennych klimatach. W weekend będzie się działo

1
To urokliwe miejsce znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Pabianic. Jeśli jeszcze tam nie byłeś, koniecznie odwiedź Dobroniankę.

– Nasz ośrodek kierujemy do wszystkich pragnących odpocząć – do par, seniorów, rodzin z dziećmi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i złapie pełen relaks od dnia codziennego – zapewniają właściciele.

Dobronianka to teren o powierzchni kilku hektarów położony nieopodal węzła S14, dokładnie przy ulicy Glinianej w Dobroniu. Dojazd tu jest dogodny zarówno od strony Pabianic, Łodzi czy Łasku.

Jakie atrakcje czekają gościu obiektu? Dobronianka to przede wszystkim park zwierząt. Także tych egzotycznych. Przy ul. Glinianej zobaczymy wielbłąda, kangury, alpaki, mary patagońskie, skunksy, owce walliserskie, osła poitou, kozy pigmejskie czy guanako. Na terenie Dobronianki jest ponad 30 gatunków zwierząt. Większość można karmić. Opiekunowie przygotowują specjalne porcje zwierzęcych smakołyków, w szczególności marchwi.

Warto odwiedzić park zwierząt, szczególnie teraz, gdy za oknami prawdziwa złota jesień. Na terenie przygotowano „dyniowe miejsca” do zdjęć, a w najbliższy weekend (2-3 października) organizowane będą warsztaty z wycinania dyni. Będzie można kupić zupę dyniową i żurek. Ponadto o godz. 13.30 i 15.00 odbędą się zajęcia z zumby.

Co jeszcze oferuje Dobronianka?
Przejażdżki kucykiem i rowerkami wodnymi (dodatkowo płatne), strefę cateringową z daniami z grilla, plac zabaw, strefę relaksu z leżakami.

Wieści z Dobronianki można śledzić na Facebook’u, a szczegóły dotyczące cen biletów czy wskazówki dojazdu możemy sprawdzić na stronie.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zachęcająco warto zobaczyć.