Strona główna Dzieje się Dobronianka zaprasza w ferie. Bilety w specjalnych cenach

Dobronianka zaprasza w ferie. Bilety w specjalnych cenach

5
Ferie za pasem, a Twoje dzieci spędzają czas w betonowej dżungli. Poszukujesz planu na ciekawe aktywności, a najlepiej na świeżym powietrzu? Z pomocą przychodzi takie miejsce jak Dobronianka.

To kilkunastohektarowy ośrodek z częścią rekreacyjną oraz wcale nie takim małym mini zoo, gdzie spotkamy wiele ciekawych gatunków egzotycznych zwierzaków. Alpaki, daniele, wielbłąd, osiołki, pokaźne stado kóz, aguti, strusie, króliczki, renifery, pieski pustynne, liczne ptactwo, konie i kucyki – to tylko część listy mieszkańców, którzy osiedlili się w Dobroniance.

Na czas ferii bilety dla wszystkich odwiedzających to jedyne 15 zł, a obiekt otwarty jest każdego dnia 10.00-18.00! Cena obowiązuje od 12 do 27 lutego.

Oglądanie ciekawych zwierząt z różnych zakątków świata, to nie koniec atrakcji jakie serwuje nam Dobronianka. Najmłodsi mogą skorzystać z przejażdżek na kucyku, spacerów z alpakami (to również atrakcja dla starszych) czy wyszaleć się na placu zabaw.

W weekendy można zapleść kolorowe warkoczyki lub zrobić brokatowe tatuaże, a po tych wszystkich atrakcjach posilić się daniami grilla lub napić gorącej czekolady. Dobronianka to jedyne takie miejsce w okolicy, gdzie cała rodzina odpocznie i zrelaksuje się w otoczeniu pięknej i niespotykanej na co dzień natury.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Odwiedzimy Was po raz drugi i na pewno nie ostatni. 😉

Ale droga dojazdowa jak na safari.

Tak jest nowa droga asfaltowa…

15stak powinien byc zawsze inaczej jest stanowczo za drogo 😉

[…] Dobronianka zaprasza w ferie. Gal met specjalnych cenach […]