Strona główna Aktualności Z miasta Do mieszkańców trafiło 4 tys. sadzonek drzew

Do mieszkańców trafiło 4 tys. sadzonek drzew

3
W ramach czwartej edycji akcji #sadziMy, działacze Prawa i Sprawiedliwości rozdali mieszkańcom 4 tysiące sadzonek dębu i sosny.

Młode drzewka można było odebrać w sobotę na parking przy rynku ul. Grabowa 14-16. Sadzonki przekazane zostały z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.

– Zainteresowanie mieszkańców było ogromne – mówi Włodzimierz Stanek, radny miejski. – Był także czas na rozmowy o sprawach lokalnych.

Leśnicy co roku rozdają około miliona sadzonek w całej Polsce, a akcja odbywa się pod patronatem pary prezydenckiej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Matko, co to za maleństwa – sosenki wyglądają na jednoroczne. Ciekawa jestem gdzie ci ludzie to będą sadzić? Sosny i dęby w mieście – no po prostu idealny wybór.
Państwo działacze lepiej by było, gdybyście zadbali o zieleń miejską, a nie na pokaz i dla poklasku rozdawali ludziom te miniaturki. Proszę zazielenić betonową Zamkową , uporządkować Park Wolności i dosadzić tam szlachetnych gatunków, które zostały powycinane swego czasu.

Zgadzam sìę, Zamkowa jest straszna. Czemu nie może być zielono jak na Piotrkowskiej w Łodzi. Tam sadzi się na potęgę. To, że jest ścieżka rowerowa nie przeszkadza, żeby obok były drzewa. Miejsca dla nich wystarczy.

Pewnie obsadzą całą zamkową.
Kurła ludzie jak darmocha to trza brać . Przyda sie czy sie nie przyda za darmo jest.