Strona główna Aktualności Polityka Demonstracja KOD-u: w obronie sądów

Demonstracja KOD-u: w obronie sądów

112

„Władza minie, hańba zostanie”, „Skrócić kadencję Dudy i Kaczyńskiego”, „Vox populi, vox dei” – z takimi transparentami około czterdziestu osób przeszło dzisiaj główną ulicą Pabianic w proteście przeciwko zmianom w sądownictwie.

Demonstracja odbyła się pod hasłem „Czas na sąd ostateczny”. Przebiegła spokojnie, bez skandowania haseł. W przemarszu, który rozpoczął się przed magistratem, a zakończył przy Szkole Podstawowej nr 5, uczestniczyli głównie starsi ludzie. Jak mówili, chcieli wyrazić w ten sposób swój sprzeciw przeciwko niszczeniu wolnych, niezależnych sądów. Organizatorem demonstracji był Komitet Obrony Demokracji.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
112 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Co to za debile?

Nie mierz innych swoją miarą matołku…

Gdzie Prezydent ? Nie szedł ze swoimi ?

Czyli uważasz, że my jesteśmy kim dla Ciebie? Nasz pabianicki prezydent kim jest dla Ciebie? Żałujesz, że naszym miastem nie rządzi spadochroniarz zrzucony z nadania partyjnego, a nie z wyboru mieszkańców?? Człowieku co Ty wypisujesz – rządy jednej partii już były, a powrót do dyktatury dla kogoś kto żył w wolnej Polsce jest bardzo bolesny – jak można tego nie widzieć i nie rozumieć.

A kto niby rządzi naszym miastem? Spadochroniarz nie z nadania partyjnego, tylko klanowego. Klan braci H. i reszta przyjaciół królika rządzącego tym miastem od 1989 r. z efektami znanymi. Co z tego, że nie z partii tylko towarzystwa wzajemnej adoracji???? Widzisz różnicę? Ja widzę. Partia realizuje jakiś program i rozlicza rządzących. U nas ich „programem” jest koryto dla swoich od wielu lat więc nie bredź stary jak to jest dobrze, bo nie jest

Pani Babo Yago, Mackiewicz jest bardziej partyjny od oficjalnie partyjnych kandydatów – stoi za nim PO, KOD, SLD i Nowoczesna. Formalnie nie należy prezydent do partii, zeby udawac przed ludźmi, że jest niezależny. Poza tym, Mackiewicz to Blok Samorządowy Razem inaczej zwany Brońmy Stołków Razem – stworzyli patologie, nepotyzm i kolesiostwo w Pabianicach, takie na poziomie najlepszych w tym „fachu” partii. Więc niech Pani nie wmawia, że Mackiewicz jest apartyjny, bo stoją za nim partie!!!

Wiadomo, że za każdym stoi jakaś partia i stoją wyborcy, a to, że prezydent Mackiewicz ma poparcie w tylu partiach i wśród ludzi zrzeszonych w KOD – czyli wśród zwykłych, ale jednak świadomych pabianiczan to jest plusem. Dzisiaj popieram KOD całym swoim sercem i protestuje przeciw PiS – a w latach głębokiego PRL krytykowałam PZPR i wiesz co jest dramatyczne – znajoma, której tatuś był partyjnym kacykiem i mnie do swojego domu nie wpuszczała bo jej teść członek PZPR tego sobie nie tyczył – dzisiaj to ona i jej krewni wyzywają mnie od komuchów i popierają PiS – jako jedną… Czytaj więcej »

A za kim stoi Stanek??? Bezpartyjny, za ufoludkami???

Nazywać wolną Polskę pod dyktaturą Niemiec

A Kaczor razem z Orbanem pod dyktaturą Putina.

Jestem załamana tym co wypisujecie zwolennicy PiS – obrażacie nie nas, ale siebie brakiem wiedzy i logicznego myślenia – ale sami sobie i nam również gotujecie ten los -żyjecie otoczeni bańką nienawiści. Żyliśmy w pięknym kraju, który tacy jak Wy i Wasz rząd zniszczycie – o czym już powinniście wiedzieć – ale z tych wpisów jakie widzę nie jesteście tego w stanie zrozumieć – bo zawsze krzyczeliście niech żyje nam towarzysz Stalin, Gomółka, Gierek, syjoniści do Syjonu itp zawsze tacy byliście, ale zawsze niczego nie osiągnęliście – zawsze w tyle i sfrustrowani. To jest straszne.

Chyba Tygrysie jesteś bezzębny!!! UE to nie Niemcy tylko 28 niezależnych Państw! Wolisz wolną Polskę pod dyktaturą Putina(to już było)???

Boi się bo za mało ludzi było i Prezydenta by palcami wytykali. Pan Prezydent do Łodzi jeździ bo tłum większy.

Sprawa jego i leśniczego…

oo, widzę, ze zaplecze Mackiewicza, czyli KODziarstwo wyszło na ulice – coś mizerna frekwencja, kiepski prognostyk przed wyborami 😀

Czyli uważasz, że przegramy wolność? To skoro tak elektorat PiS uważa to dlaczego niszczycie Sąd Najwyższy, żeby zapewnić sobie rządzenie już na wieki wieków amen – może powinniście zdać się na wyborców, a nie na oszustwo wybporcze?

Sądy to pozostałości reliktu PRL z całym tym ich dobytkiem NIGDY nie zmienionym, który otrzymali po „Magdalence” jako wiano. Zostali w sądach, mediach, uwłaszczyli się na państwowych przedsiębiorstwach, które kupili za grosze i śmiali się w nos zwykłym ludziom… I tak to sobie trwało fajnie do dziś, aż przyszedł PiS i powiedział „basta”! No i zaczął się wielki lament postkomuszków i ich POmagierów, bo skończyło się dobre dla nich. A obywatele? Nie płaczą, bo wiedzą, że mafia w togach miała się dobrze, a oni czekali za sprawiedliwością całymi latami… bez rezultatu.

Racja

Człowieku gdy nasze prządki dostawały kopa w zadek największa wodzowska partia PC dawała odprawy górnikom, a Kaczyńscy nawet palcem nie kiwnęli za włókniarkami! Czy to, że Kaczyński sprzedał stocznię Gdańsk bez liczenia się z pracownikami i teraz Morawiecki ją odkupił to jest sukces czy strata?? Dlaczego nie ma komisji do spraw VAT? Odpowiem bo największe oszustwa robili kolesie obecnej władzy i dlatego Kaczyński wyciągnął z więzienia swojego kolegę, który był jednym z większych złodziei VAT. Nie byłam fanem PO, ale widzę co się obecnie dzieje i żaden łgarz mi niczego nie wmówi – ale może dlatego, że zawsze liczyłam tylko… Czytaj więcej »

Kaczyński sprzedał stocznię????? Nie pij tyle – to na początek. PiS skorumpował społeczeństwo????? Widzisz, jesteś typowym przykładem postPRL-owskiego człowieka (homo sovieticus), który uważa, że państwo jest po to aby nakładać na obywatela daniny, podatki, przykręcać śrubę i któremu nic się nie należy. Otóż BabaYaga czasy się na szczęście zmieniły, a państwo to taka spółka handlowa, w której obywatelom jako jej „akcjonariuszom” choć czasem należy się dywidenda. Wiesz czemu? Bo wszyscy tu żyjemy, płacimy podatki i było nie było wyprodukowujemy wspólny zysk. PiS stwierdził – i bardo słusznie, że obywatelom też należy się część tego zysku, bo niby czemu nie? Taki… Czytaj więcej »

BabaYaga – piszesz tak specjalnie czy naprawdę taki masz śmietnik w głowie, z którego takie brednie się rodzą? Zachodzę w głowę czy KODziarstwo i POwstwo nie powinno głosować w wyborach do Bundestagu.

To głos propagandzisty PIS usiłujący wmówić Polakom, że bezkrwawe obalenie komuny skutkowało uwłaszczeniem się „postkomuszkom”! Nie bronię PO, ale co trzeźwiejszym umysłom chcę przypomnieć, że wtedy ono nie istniało!!! PIS sięga po sądy, aby nigdy nie oddać władzy!!! Własna mafia – jak wiadomo nie od dziś – jest lepsza niż dotychczasowa „mafia w togach”!!! Czy to tak trudne do zrozumienia???

PO nie istniało. Istniało za to UD, potem UW… czyli ci sami ludzie. Dokładnie CI SAMI! Polecam film „Nocna Zmiana”. Sami doskonale się zaprezentowali. Jak chcesz zawracać Wisłę kijem to twoja sprawa ale nie zmienisz tego co zrobili żebys nie wiem jak krzyczał

Bravo Królu Julianie pełna racja POPIERAM w 100%!!!

PiS nie niszczy SN, ale robi reformę, zeby usprawnic sądownictwo, które teraz jest bardzo niedoskonale, co odbija się na krzywdzacych wyrokach dla zwykłych ludzi. chodzi o tez o oczyszczenie sądownictwa z komuchów i SBków, co powinno sie stac juz dawno. Są siły, ktorym to nie na ręke, bo się niezle ustawili na tym chorym ukladzie w sadach i teraz sie burzą, a do tego omamiają innych. a wzgledem wyborów to predzej opozycja ma powód, zeby chciec fałszować wybory, bo wedlug sondazy nie ma szans na odzyskanie wladzy 😀

Mylisz się bo w SN byli ludzie związani ze Solidarnością i ze strajkami studenckimi – teraz dopiero robi się przełom ważny dla Putina – czy naprawdę tego nie widać? Zaprogramowali swój elektorat metodycznie w kościołach i teraz emeryci z Radia Maryja sami mają biedę to cieszy ich bogactwo Rydzyka i miliony jakie on dostaje. Nawet nie pytam jakie masz pojęcie o SN bo odpowiesz mi formułkami z pamięci. wymień jednego komucha w sądownictwie, który przetrwał weryfikację i nadal orzeka? W latach 80. Gersdorf należała do Solidarności. Trafiła do Centrum Obywatelskich Inicjatyw Ustawodawczych Solidarności, zespołu ponad 100 specjalistów z różnych dziedzin… Czytaj więcej »

W Polsce tak naprawdę NIGDY nie było lustracji /mnie osobiście marzyła się lustracja typu rumuńskiego: tratattttaaaatata i po komuchach. Niestety, nie doszło do tego/. Aparat SB przetrwał całe lata i NIGDY nikt go nie zweryfikował. Swoją szansę zmarnowaliśmy wiele lat temu ale w końcu do niej doszło, więc oczywiste jest, że tak dra papy! Czekam na weryfikację w mediach i uważam, że Kaczor zrobił błąd, że jeszcze tego nie przeprowadzono! Te wszystkie Lisy, Olejniki, Owsiaki i inne postPRL-owskie kundelki szczekają nadal, a z nimi cała plejada filmowych i teatralnych gwiazdek, co to na państwowym wikcie dorobiła się kokosów!

I nie zrobi. Musiałby od siebie…

No to się teraz koleś odkryłeś!!! Wariant rumuński! To się marzy! Papy sk..ny drą w mediach – tratatata!!! Gwiazdki i artyści (intelektualna swołocz) – tratatata!!! Generałowie i oficerowie mający inny punkt widzenia – odstawka, a potem ????. Niezależni sędziowie – co to za kasta, won!!! I patrzcie Państwo – czy ktoś się ośmieli nam podskoczyć??? Jak w wierszu Niemöllera: „Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem. Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą. Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem. Kiedy… Czytaj więcej »

Hehehe, no to sie musisz położyć, bo się przewrócisz i cos sobie zrobisz. Na przystanek też nie idź, bo może jaka ciężarówka tam wpadnie i cie zabije. Życie jest niebezpieczne, a potem się umiera : )))) Ja napisałem prosto: gdyby w 1989 rozliczono komuchów (w czym przeszkodził Bolek i jego koledzy (m.in. dziś KC PO) to dzisiaj nie mielibyśmy żadnych problemów z sądami, mediami, lustracją… Ale nie zrobiono tego jak w innych postkomunistycznych krajach, bo komuś zależało na tym aby tak właśnie sie stało. Myślisz, że bez walki oddali władze, bo już jej nie chcieli? Ile ty masz lat??? Ty… Czytaj więcej »

Nie zagłuszysz swoim „hehehe” jak się odkryłeś!!! Wariant rumuński!!! KOMPROMITACJA!!! Pazdrawljaju!!! Gruba kreska w takim propagandowym wydaniu, to spiskowa teoria dziejów Kaczyńskiego, aby wylansować swojego brata (no, a przy okazji oczywiście siebie samego) na czoło zasłużonych dla Polski i utrącić tych co rzeczywiście to uczynili – ŻENADA!!! Natomiast jest to coś rzadko znanego, pozytywnego w historii narodów, chyba porównywalne do zniesienia aparthaidu w RPA. Dlatego Wałęsa i Mandela są noblistami w przeciwieństwie do Pinocheta, Franco, Salazara czy innych. Nie „uczta Baltazara tylko sami się uczta”!!! To nie żadne nadrabianie, tylko kadrowe czystki, aby obsadzać BMW i wyeliminować inaczej myślących. To… Czytaj więcej »

Kompromitacja? Nie, ciesz się, że tacy ludzie jak ja nie mieli nic do powiedzenia podczas rozliczania tamtego okresu, bo mnie nie drgnęła by powieka podczas naciskania spustu. Jesteście szambem tego kraju, które byłoby inne niz wasze ścieki. Brutalne? No jak widzę po twoich wypocinach wcale nie Potwierdza tylko moje tezy. Wałęsa? Mazowieckie? Kurwoń, Gieremek… i całe to antypolskie tałatajstwo, które wmówiło ludziom, że walczy dla nich. A prawda…. Wychodzi po latach. Nie chce mi się polemizować z takimi oszołomami jak ty. Powiem krótko: są patrioci i ludzie tacy jak bolek i jemu podobni. co poradzisz? Po prostu jeśli jest okazja… Czytaj więcej »

Cóż… dalej się odkrywasz! Nienawistnik!!! Ba, potencjalny POLITYCZNY MORDERCA, któremu „nie drgnęła by powieka podczas naciskania spustu”! Administratora EPAInfo proszę o interwencję i natychmiastową blokadę tego niebezpiecznego trolla nawołującego do rozlewu krwi wobec oponentów w dyskusji! Sprawę należy skierować do prokuratury!!!

PiS ustawia towarzyszy… tobie się powinno odciąć dopływ tlenu za takie brednie. Mniej TVNu i mniej mięsa bo plujesz jadem jak żmija i to kompletnie od rzeczy… (emeryci zaprogramowani metodycznie w kościołach sami mają biedę …) jesteś przedstawicielką jakiejś sekty? czy masz jakąś chorobę psychiczną? Nie do wiary, że ludzie mają w głowie taki szajs.

Odpowiadam merytorycznie w tym samym stylu! Napisz jeszcze coś, bo te intelektualne wytryski są nie do przecenienia!!!

a gdzie lokalny patron Komitetu Obrony Debilizmu – jeszcze prezydent Mackiewicz??! dziwne, że nie pomaga swoim kolegom, może zrozumial, że skojarzenie z KOD go pogrąża

ufoludki spadły z nieba 🙂

Szkoda, że KOD który jest bardziej mocherową bojówką elit układu postkomunizmu i PO, gdzie sądy były skorumpowane i na telefon i oni tego właśnie bronią. Bronią dojenia Polski ze wszystkich stron za pomocą układów przez przekupywanie ludzi choćby przez niemieckie media Axel Springer, Angorę czy wyborczą. To wszyscy zawiazali koalicję ze sztandarem KODu w Pabianicach aby iść przeciw PiSowi i właśnie jest mi przykro, że za tymi hasłami stoi prezydent, na którego głosowałam pana Grzegorza bo zaufałam, że jest niezależny a tutaj koalicja radnych z bsr po n to jedne te same pomyje.
Szkoda że zaufałam.

Czyli uważasz, że szkoda tych wód termalnych za 40 milionów – bo Ciebiada by to sobie zagwarantował, czyli nie warto było ratować szpitala z łap Falenty bo teraz i tak wszystko już będzie w łapach jeden słusznej partii – czyli wolisz prezydenta z nadania partyjnego niż samorządowca z krwi i kości? Nauczyciela już mieliśmy prezydenta i co takiego dobrego dla nas zrobił? Wiadomo nie ma już gimnazjów to trzeba swojakom zapienić stanowiska. Kiedyś niszczyliście KOR, ale nie udało Wam się utrzymać komunistów na naszym garnuszku teraz niszczycie KOD – ale teraz utrzymać kolesi jednej partii będzie bardzo trudno – bo… Czytaj więcej »

Klepiesz na okrągło powtarzane farmazony w pisich gadzinówkach. Ja ufam osobom z dorobkiem naukowym, a nie np. panu zbyszkowi, który dla ciebie zapewne jest wyrocznią.

Ślusarz narzędziowy to owszem niezły dorobek naukowy, ale ja mimo to nie ufam!! Nie wiem o kogo ci chodzi o nauczyciela matematyki? wiadomo traci pracę, ale czy to oznacza, że musi zostać prezydentem naszego miasta – był już jeden taki Dychto i d… nie urwało, a raczej się nie sprawdził. Nie chcę umniejszać rangi nauczycieli, ale przecież wiadomo, że do pracy w szkole idą tacy, którzy nie sprawdzili się w innych zawodach – użeranie się za grosze z uczniami to już ich konieczność, a nie wybór czy powołanie bo do żadnej innej pracy się nie nadają, czy zatem nauczyciel to… Czytaj więcej »

pan zbyszek jak słusznie zauważasz jest miernotą o niewyobrażalnej ambicji bez doświadczenia i praktyki prawniczej!!! z kolei pan mariusz (NBT – Największy Błąd Tuska) to PISowy kret mający za zadanie zdyskredytować rządzących, wtedy głównie PO (Sowa&Przyjaciele) na podstawie prywatnych rozmów. Próbowali wrobić Leppera, ale wrednie udało im się to w stosunku do PO, choć Lepper stracił życie! To są metody znanych na świecie służb! Trzeba się bać instrumentów, które stosują!!!

@Brabara Moherową (ortografia) bojówką elit PIS jak wszyscy wiedzą są – hunwejbini radia Maryja, a nie jak usiłujesz odwrócić fakt – KOD, PO czy inna opozycja!! Jesteś klasycznym przykładem opłaconego lub zidealizowanego hejterstwa PIS (Pychy i Szmalu), który usiłuje zastosować funkcję odwracania faktów (to co nam zarzucają – po prostu odwróćmy!!!). Dojenie Polski z tylko jednej strony zapewnia wspomiany PIS – i to na skalę dotychczas niesłychaną na co ilość udowodnionych faktów jest porażająca, a ty biedna Brabaro sama dajesz swoją podatkową kasę na ich chore pomysły!!! Pan Grzegorz obroni się sam bez twojego głosu, a pomyje wylałaś na siebie!!!… Czytaj więcej »

Wy tylko podążacie drogą nienawiści, wulgarnej dyskusji i zużytych frazesów jak dojenie, pycha i szmal i przekupienie, które to właśnie występuje z waszej strony bo jesteście mamieni przez swoich mentorów regionalnych tanimi hasłami a oni na was zbijają pieniądze z oragnizacji proniemieckich, które mają w rękach większość mediów i zależy im na utrzymaniu kontroli nad Polską. Wolę być narodowa i być Polką z krwi i kości, być dumna z narodu a nie Europejką narażoną na ataki islamu, bez wartości narodowych i nazuconej idei Brukseli. Jeżeli nick ma tutaj znaczenie a nie fejkowe konto to przykro mi, że epainfo ma upolitycznione… Czytaj więcej »

Poczytaj sobie droga @Brabaro wpisy na tej stronie, które podzielają twoje poglądy – to dopiero kopalnia inwektyw! Pogląd twój nt. mediów zdecydowanie odbiega od rzeczywistości, bo kompletnie nie rozumiesz na czym polegają niezależne media – zobacz jacy są właściciele mediów w innych krajach!!! Bądź sobie Polką z krwi itd, ale zastanów się czy chcesz być w UE czy w putinowskim kręgu (już w nim kiedyś byliśmy)!!! Dziś nie ma samotnych narodowych enklaw w Europie, a nawet jak komuś to przyjdzie do głowy to nie w naszym położeniu geograficznym i przypomnijcie sobie rok 1939! Mój nick ma to znaczenie, że nawet… Czytaj więcej »

też sie mocno rozczarowałem Mackiewiczem, bo myslalem, że bedzie naprawde ponad podziałami partyjnymi i bedzie dzialal dla dobra Pabianic, ale nic z tego. jest uwiklany w uklady partyjne bardziej niz formalni czlonkowie partii, miasta nie rozwija, tylko robi dzialania skierowane na swój lans. pogonić go jesienią!!!

Upały są to i nie dziwota że się przegrzali : )))) Jedźcie ludzie poleżeć gdzieś na piachu, kogo obchodzi wasz cyrk????

Ty też i widać, że cię obchodzi ten cyrk, skoro komentujesz sprawy zbyteczne. Gratulacje

pałować

Tatuś pałował w ZOMO czy w MO i Tobie się marzy?

Szacunek dla tych osób. A w przyszłości, każda osoba szykanowana przez pisich, winna otrzymać zadośćuczynienie – jak ci szykanowani przez PRL. A każda miernota będąca obecnie u władzy winna otrzymać rencinę socjalną…

Co to za język pisi to masz uwiąd w gaciach.

Polska, rok 2024: PiS wygrało kolejne wybory, (może nawet przegrało, ale kto to sprawdzi, skoro Sąd Najwyższy składa się z wdzięcznych partii sługusów). Partia PiS może już w zupełnie nieskrępowany sposób obdarzać swoich kolesi fruktami wypracowanymi przez cały naród. Cenzura działa nawet lepiej niż za PRL-u, żadna niekorzystna dla rządzących wiadomość nie zostaje ujawniona, nie ma już TVN ani Wyborczej. Pełna indoktrynacja trwa w najlepsze. Nieliczni odważni i znający dobrze języki obce (głównie angielski) mają dostęp do zachodnich mediów, ale PiS ostatnio często odcina internet. Naturalny cykl gospodarczy spowodował, że gospodarki światowe nieco spowolniły, ale dla polskiej gospodarki to prawdziwy… Czytaj więcej »

Nic dodać nic ująć!! Scenariusz po prostu cymes!!! Zastanówcie się apologeci obecnej władzy!!!

Parząc na ilość aktywnego hejterstwa w ciągu ostatniego roku śmiem stwierdzić, że spadła ona około 40%. Już trudno spotkać wielu aktywnych z tamtego okresu hejterów tak zaciekle atakujących poprzednią władzę!!! To proste – główny argument w stosunku do poprzedniej władzy to – KRADLI!!! No cóż!!! Ich PISowi beneficjenci przebili swoimi apetytami wszystkie dotychczasowe rządy (które miały też co nieco za uszami, choć nawet w procencie nie tyle)!!! Skala tej pazerności jest porażająca, więc nawet najzacieklejsi apologeci dojnej zmiany trochę ucichli, choć w ich miejsce pojawili się nowi hunwejbini, choć mniej radykalni!!! Dajcie spokój!!! Faktów nie da się zaszczekać!!!

Taaak, strasznie kradną. I właśnie dlatego 75% polskiego społeczeństwa uznała że żyje im się dużo lepiej w ostatnich 3 latach, poprawił się ich status materialny i patrzą z optymizmem w przyszłość. Badania z ubiegłego tygodnia z jakiegoś portalu (nie pamiętam, chyba WP). Jest źle i niedobrze, za to za KC PO, noooo, to sie ludziom żyło : ))) Było jak w raju, podatki, podwyżki, dociskanie śruby… tylko nie swoim : ). Tak się zastanawiam czy wy powielacie te bzdury z automatu jak zaprogramowani czy wam ktoś każe to robić czy z przekory????? Odetnij się od sympatii i antypatii do jakichś… Czytaj więcej »

Zajrzałem do kieszeni i cóż… królem nie zostałem, +500 razy x nie dali, do spółeczki nie wsadzili, ale przecież nie o to chodzi!!! Kradną wielokrotnie więcej jak poprzednicy, co już chyba dla nikogo nie podlega wątpliwości, ale oprócz tego kradną nam to co nie ma ceny – WOLNOŚĆ!!! A wolność parafrazując poetę jest jak zdrowie – docenisz ją wtedy jak się popsuje! Tą wolność nam kradną i boleję nad tym, że wielu obywateli tego nie widzi! Nie widzi bo ich przekupiono mamoną i omamiono propagandą i kłamstwami. Poprzednicy dojnej zmiany popełnili mnóstwo błędów, ale tak bezczelnie nie łamali prawa i… Czytaj więcej »

Hmmm, ciekawe sentencję, muszę pomyśleć. Za KC PO kradli w biały dzień niespecjalnie się z tym kryjąc i… jakoś nie było 500+ (nie wspominając o reszcie spraw)… Wolność? Jeśli czujesz się niewolnikiem to twój problem. Mnie jakoś nikt nie gania po ulicy, nikt mi niczego nie nakazuje, ani nie wchodzi do domu o 6.00. Może czegoś nie zauważyłem? Wprowadzili stan wojenny???? Moderator! Za PRL-u nawet byś nie pierdnął z taką gadką, bo już byś leżał skuty w suce… Co ty misiu wiesz o braku wolności? Śmieszą mnie tacy goście pier… jakieś farmazony jak to im źle i są zniewoleni. Gdzie… Czytaj więcej »

Pan „ Król „, jak zwykle na pisowych dopach z kaczą propagandą !

Rozdawnictwo PiS z Twojej i mojej kieszeni dzisiaj jednym daje, a innym odbiera – emeryci żyją coraz biedniej, dzieci samotnych matek nie pojada na kolonie – biedę u tych ludzi widać. Ceny rosną, podatki rosną, ZUS wzrósł zamiast spaść, małe sklepy i firmy padają – jednak za to dzisiejsze rozdawnictwo zapłacą kolejne pokolenia, a dzieci z 500+ żadne do pracy nie pójdzie bo już zaczynają żyć z własnych dzieci. Emerytury dzisiejszych 30 – 40 latków to 30% ich obecnych zarobków – długofalowo Polaka popadnie w ruinę, a ludzie będą żyć w nędzy.

Ty tak serio? I do kogo te żale? Do PiS????? A gdzie byłeś ostatnie 25 lat???????????????????????? W d@@pie???????????????????? Obudził się szoszon jeden z drugim i myśli, że ktoś przyjdzie, śmignie różdżką i… stanie się jasność. Naprawią w 3 lata to, co inni niszczyli 25 lat! Czas skończyć jakąś szkołę albo może choć jaki kurs????

Badaniami (?) i sondażami, to sobie możesz…
Tak, jak ostatnio zamówienie na zlecenie ( w sprawie M.K przez TK ).
Natomiast, na przykład, fakty dowodzą, że radni PiS w spółkach Skarbu Państwa zarobili o 150 % więcej w porównaniu do ubiegłego roku i są to krocie ! A miało być prawie i sprawiedliwie, precz z kominami płacowymi i umowami śmieciowymi !

Ale to są też badania zachodnich agencji nie mających zlecenia PiS! : ))) Mnie nie interesuje kto ile gdzie zarobi zgodnie z zasada polskiego cebulactwa: „i żeby sąsiadowi krowa zdechła”. Mnie interesuje ile ja zarabiam i jak mi się żyje. Tak myśli większość Polaków, a ci mówią jasno, że im żyje się o wiele lepiej i dobrze patrzą w przyszłość. I nie jest to zasługa PO jakby co : )))

Znasz jakie, daj link.
Sam sobie zaprzeczasz, nie odwracaj kota ogonem, Najpierw powołujesz się na badania, przytaczam polskie fakty, a ty znów pisiowe pomyje, bo mnie nie interesuje cudza kieszeń uczciwej pracy, tylko „ misiewicze „ na stołkach z nadania partyjnego z nieadekwatnymi zarobkami dla tej pracy, np. milony dla ministrów, jako drugie pensje. Za co ? Bo im się należy ? Za przychodzenie do pracy i puszczanie bąków w stołek !
Już pisałem, nie dotarło ? koryto jest jedno, tylko świnie się zmieniają.

Takich Misiewiczów było i jest na pęczki (także w PO, zapewniam), tylko akurat o nich nie usłyszałeś. Misiewiczów masz pełno nawet w Pabianicach, nie musisz szukać daleko… Zajmują intratne stanowiska, g… sie znają i biorą wielkie apanaże. Taka prawda! A badania są w necie. Poszukaj sobie, bo mi się nie chce udowadniać ci tego co już opublikowano

Może i byli, ty na pewno wiesz o wszystkich. Prokuratura jest twoja, na co czekasz.
Jednak takiego chamstwa kadrowego, narcyzmu, kolesiostwa i wszelkiej maści koterii , jak obecnie, dawno nie było.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania, pisałem o korycie, znów nie dotarło ?
Jaja sobie robisz ? Najpierw mnie straszysz zagranicznymi sondażami a teraz dypa !

pocieszające jest to, że nie ma ich już nawet tylu żeby napis KONSTYTUCJA trzymać. happening topnieje jak bałwan w słońcu. po wakacjach będą wstanie tylko napis BOLEK trzymać potem tylko DNO później PO a na koniec N

Jeżeli Putin im na to pozwoli bo chyba jednak już nie – PiS sprzedał Polskę i tak jak kiedyś Jaruzelski dla Kremla wprowadził Stan Wojenny to dzisiaj PiS dla Kremla podkłada dynamit pod fundamenty naszego kraju – niszcząc prawo i Konstytucję – jedynie ślepcy tego nie widzą.

Co ty z tym Putinem? Masz jakieś nocne zmazy????? Co ma do tego Putin????? Wy na serio musicie mieć jako bat albo CCCP albo Brukselę?

I tak oto skaczą sobie do gardeł, z jednej strony zwolennicy tyfusu z drugiej cholery.

A ja jestem szczepiony i nic mi nie grozi. Buahahahahahahahahahah. Typowy przedstawiciel polskiego społeczeństwa co to rozlicza nie biorąc za nic odpowiedzialności, bo sie nie chce

Hmm, a numery na najbliższe losowanie totka też potrafisz podać ?

Te… królik ? Ty się lepiej schowaj w tej swojej pisiowej norze, bo upały ci szkodzą i muzg się tobie lasuje !

Przepraszam, ale konkretnie to co chciałeś skomentować w tym wątku dyskusji ?

Też przepraszam, ale to pytanie do ” Króla „, a on wie !
Tym bardziej, że twoje pytanie o numery totka, to też extra konkret !

Te mundruś. Najpierw zajmij się ortografią, bo nie za dobrze ci idzie. Wywody zostaw innym, bo nie idzie ci za dobrze : )

Te mundruś.
Dałeś się złapać na oklepany zwrot.
Dobrze napisane.
Najlepsze są twoje, rodem z kaczego wychodka !

O!!! Królowi coś się nie spodobało!!! Wprowadź cenzurę!!!

A po co cenzura? Wy doskonale rozwalacie się sami bez żadnej cenzury :))))

Zwłaszcza w TVP u chłopa z folwarku kaczora…

To se włącz Tusk Vision Network, tam masz swój matrixowy świat. Dużo kanałów, nikt ci nie każe oglądać TVP. W czym problem?

W twoje głupocie !
Nie pisałem, że ktoś mi każe, odpowiedziałem na twój wpis a ty nadal nic nie kumasz.
Ale skoro wyznacznikiem patrzenia na sprawy polskie jest TV Trwam i Radio Maryja, to nic dziwnego. Wyrazy współczucia…

Każdy ma taki wyznacznik jaki chce. Nie narzucaj mi swojego, bo go nie kupuję. Mogę? Mogę. Ty masz wyznacznik w TVN no to oglądaj, tylko nie próbuj równać ludzi do swego poziomu, bo to nic nie da. A jak masz frustracje związane z PiS tp idź do urny i je wyraź. Tak działa demokracja, o którą podobno tak się troszczycie. Na ulicy „demokracja” może ci powybijać zęby i taki będzie twój smutny finał i tobie podobnych

A ty znów pisie głupoty z kaczego wychodka.
Najpierw, to ty mnie wyznaczyłeś jakieś tam porypane Nety ze swego durnego łba a jak podałem fakty, to wrzucasz mi kolejny. Też mam wybór, więc wypad.
Coś ci się z poziomami porypało, wpisami i osobami. Ogarnij się !
Wybory ? Kolejne jaja sobie robisz ?
A jeśli nawet, to demokracja rodem z ONR.
Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz !

PISowa szczepionka działa??? Do czasu!!!

Czyli uważasz, że Putin musi zrobić porządek innej rady nie ma.

Widziałem wczoraj tych podludzi na mieście. Emeryci bez zainteresowań niemający co zrobić z wolnym czasem, którzy ubzdurali sobie, że ktoś im cokolwiek zabiera / ogranicza (skreśl niepotrzebne).

Są, jacy są, ale lepsi, niż pisowe zdradzieckie mordy !
Ubolewam, że nie ogarniasz, bo zawłaszczana zostaje wolność obywatelska w tym kraju.

Słowo „podludzi” całkowicie dyskwalifikuje twój goebbelsowski wpis! Skreślam ciebie w dyskusji!!!

I tu cię poprę! Uważam jedno: chcą, niech skaczą, protestują, plują i wydziwiają. Mają do tego prawo, wszak w Polsce demokracji nie ma, jest dyktatura, cenzura i tortura!

Żal mi ich głupoty

Jeszcze jedno, może byście tak pozamiatał i ulicę, więcej pożytku dla wszystkich

Chcieli, ale ciebie zabrakło no i został stan określony…

Widać, że jesteś dozorcą – bo komu innemu przyjdzie do głowy zamiatanie gdy PiS zmienia ustrój Polsce, ale nawet dozorca powinien myśleć, a nie tylko machać szczotą. Nie że jestem przeciw pracy fizycznej, ale nie koniecznie dobry pomysł z tym myśleniem o pracy gdy Polska w potrzebie.

Brawo KOD popieram każdą Waszą akcję!

Dziwne bo nie mam możliwości oddania głosu.

Na pewno PiS zablokował. Wszak nie ma demokracji i jest cenzura : )

I tu się z tobą zgadzam całkowicie !

A porwały cię już ufoludki? : )))))))))))))))

A ty, od tych dwóch, co ukradli Księżyc i stamtąd się urwałeś !

Jeszcze nie!

Wyobraź sobie kogoś, kto odziedziczył luksusowe mieszkanie. Mieszkanie jest dobrze wyposażone, że wystarczyłoby tylko zrobić drobne korekty i wprowadzać się z rodziną. Ale zamiast tego, ten ktoś bierze młot pneumatyczny i piłę spalinową i nie zważając na protesty ogłuszanych hałasem sąsiadów, zaczyna rozwalać ściany i rżnąć meble wmawiając rodzinie, że dopiero po tej demolce będzie żyła długo i szczęśliwie. Czy nie pomyślałbyś o kimś takim – wariat, albo jeszcze gorzej? A teraz popatrz, co z naszym wspólnym domem robią ludzie, którym zaufałeś i oddałeś na nich swój głos. Zamiast poprawić to, co poprawienia wymagało, wprowadzić swoje pomysły na ułatwianie życia… Czytaj więcej »

UE, jest niedobry i zechce rozwalić go, to gdzie przeniesiesz swoje mieszkanie? Z powrotem do bloku, z którego kiedyś udało Ci się uciec, bo był zagrzybiony i zaszczurzony? Naprawdę chciałbyś tam znów zamieszkać?! Bo ja i reszta naszej rodziny nie Proszę Cię, więc Współmieszkańcu naszego wspólnego domu – Polski, żebyś zamiast bezmyślnie spełniać żądania, prawem kaduka narzuconego Ci gospodarza domu, zastanowił się, zanim zaczniesz nam wymyślać od świrów, kanalii i zdradzieckich mord, kiedy dopominamy się o nasze wspólne – także Twoje – prawa z takim trudem i poświęceniem wywalczone. Choć tak trudno jest Ci w to uwierzyć, demokrację, konstytucję i… Czytaj więcej »

Moim domem jest Polska! Wywalczona krwią i śmiercią moich przodków za co jestem im wdzięczny. W moim domu rządzę się sam i sam op… współdomowników. Nie latam z żalami do sąsiada i nie proszę go aby do mnie przyszedł i zrobił u mnie porządek. Kiedyś o moim domu decydowali sąsiedzi: jeden z prawej drugi z lewej. Ale to już przeszłość. SAM i tylko SAM razem z współdomownikami decyduję czy chcę mieszkać w bloku, domku na działce czy pod mostem. Kapujesz czy nadal nic??????????????

Kurcze, jakie to by było piękne, ale czas się obudzić. Pragnę zwrócić Twoją uwagę na to, że grono „sąsiadów” robiących nam porządek odrobinę wzrosło.

Serio? Nie zauważyłem. Jeśli mówisz o neutralności to na tą niestety nas nie stać. Sytuację geopolityczną mamy jaką mamy i tego nie zmienimy. Grunt, żeby działać na rzecz Polski i Polaków, a nie jakichś śmiesznych lewacko-lyberalnych zlepków typu eurocyrk, co to będą nam mówić jak mamy żyć i co jeść, jakie mają być banany, a jaka woda w WC

Wesołek się z ciebie zrobił a przecież znasz odpowiedź na tak proste pytanie : dlaczego Drugi Kaczor nie ogłosił referendum w sprawie wybycia z eurocyrku !
Wtedy i banany będziesz miał proste, wodę z perfumami w WC a sytuacją geopolityczną będziesz się tam wtedy mógł podcierać do woli ! Samo, maniam-mniam !

A po co ma ogłaszać???? Znasz opinie Polaków. Według mnie powinniśmy ciągnąć łacha z tego unijnego dziadostwa ile się da. Czemu? Bo nie zapłacili jeszcze za polska krew podczas II wojny. Banalne? Może dla ciebie. Ja nie zgadzam się na niemiecki dyktat w Europie, bo wiadomo jak to się ZAWSZE kończyło. Jeśli uważasz inaczej twój problem. A żeby uprzedzić twoje argumenty: nie, nic nam nie dają za darmo! To nasza kasa (także twoja) i to oni mają większe interesy tutaj, niż my tam. Czy poradzimy sobie bez nich? Jestem o to spokojny. Zawsze sobie radziliśmy więc nie będzie inaczej i… Czytaj więcej »

A ty znów po pisiemu Wisłę kijem zawracasz !
Pewnie, jak nas wyrzucą, to nie nasza wina tylko Tuska.
Nie pisz głupot kaczym fetorem, bo nawet pisie media zgodnie twierdza, że Polska więcej bierze, niż daje, ogarnij się ! Jasne, niemiecki dyktat to jest w San Escobar z jednym wyjątkiem 27:1 !
Moje uważanie, to mój problem, tobie wara.
Chyba mnie przeceniasz, nie piszę o sprawach zbytecznych ( vide twoje uprzedzenia )
Tym bardziej od mojej wiary, też wara. Ja się twojej nie czepiam. Wypad !

POmyliliście się – nie dzisiaj – wy oderwani od koryta komuniści POmalowani Nowocześnie wasze Święto obchodzicie 10 października!

Za to, ty się w ogóle nie mylisz, bo przy korycie świętujecie codziennie !

Śmiać się, czy płakać na taki wpis! Wszyscy, którzy z takim uporem i żarliwością wyróżniacie w wyrazach litery „PO” jesteście godni ubolewania. Od takich wysiłków mogą się zrobić żylaki na mózgu!!! Odkrywacie się jako trolle jedynej słusznej partii, bo taki jest jej przekaz, aby główną siłę opozycji, która jeszcze nie sczezła zniszczyć za wszelką cenę, która konserwatywnymi poglądami jest tak bliska PIS i bynajmniej nie komusza (a gdzie złogi SLD, RAZEM)? Ale kiedy w wyborach roku 2005 nie powstał POPIS, bo PIS chciał zawładnąć wszystkimi resortami siłowymi, PO stała się śmiertelnym wrogiem PIS, a Tusk w szczególności, kiedy wkrótce po… Czytaj więcej »