Strona główna Aktualności Z miasta Czy to zmiana na lepsze?

Czy to zmiana na lepsze?

8

Przed szpitalem w Pabianicach rusza nowy system poboru opłat za parkowanie. Pacjenci placówki i osoby odwiedzające chorych przy wjeździe na parkingi będą pobierały bilet, a należność regulowały w kasie. Stawka wyniesie 2 złote za każdą rozpoczętą godzinę.

Szlabany zostały zamontowane przed głównym budynkiem oraz od strony szpitalnego oddziału ratunkowego. Prawdopodobnie zaczną działać jutro. To dlatego, że nie nastąpił jeszcze odbiór techniczny nowego systemu. Ten ma się odbyć dzisiaj.

Opłaty za parkowanie, podobnie jak na pabianickich ulicach, będą obowiązywały od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 18, z wyłączeniem dni świątecznych. Jeśli postój nie przekroczy 15 minut, nie trzeba za niego płacić.

Z wszelkich opłat zwolniono osoby niepełnosprawne, dla których trzy miejsca parkingowe znajdują się przed szlabanem.

W innym miejscu niż dotychczas został zlokalizowany postój taksówek – wcześniej przy schodach, teraz koło wiat rowerowych.

Umowę dotyczącą opłat za parkowanie Pabianickie Centrum Medyczne i Interparking podpisały na osiem lat. Na wprowadzonych zmianach szpital ma oszczędzić około 200 tys. złotych rocznie. 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A co z honorowymi dawcami krwi ?
Czy My też będziemy musieli płacić ?!

a to przepraszam bardzo jakimiś bohaterami wojennymi jesteście, że macie nie płacić?

W dniu, w którym krwiodawca przyjeżdża do szpitala oddać krew jest bohaterem i nie powinien płacić. Tak, jak to było wcześniej.

Złodzieje !!! Parkowanie ma być bezpłatne !!!!!

15minut powinno być darmowe w mieście (żeby wskoczyć po bułki), a 30minut pod szpitalem (żeby np przywieźć jedzenie choremu).

Chory powinien spozywac diete jaka mu zalecil lekarz a nie sie dokarmiac poza tym co mu w szpitalu daja

Polecam skosztować szpitalnej diety i dopiero się wypowiadać

Czy każdy pacjent szpitala ma przepisaną specjalną diete? 🙂