Strona główna Aktualności Z miasta Cztery wakaty w jednym wydziale. Można składać dokumenty aplikacyjne

Cztery wakaty w jednym wydziale. Można składać dokumenty aplikacyjne

20
Urząd Miejski w Pabianicach prowadzi nabór na 4 stanowiska w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu.

Do objęcia jest posada kierownika referatu, który docelowo ma pełnić funkcję zastępcy naczelnika wydziału. Dokumenty aplikacyjne można składać do 30 grudnia. Wymagania to przede wszystkim wyższe wykształcenie i minimum 4-letni staż pracy. Kandydat będzie musiał wykazać się wiedzą dotyczącą m.in. prawa oświatowego czy Karty Nauczyciela.

Wolne są również 3 etaty w referacie obsługi finansowej tego wydziału. Referat ten zajmuj się księgowością placówek oświatowych podległych miastu. Poszukiwanych jest dwóch pracowników ds. księgowości i jeden ds. płac.

W przypadku tych ofert dokumenty należy składać do 22 grudnia. Szczegóły ofert można znaleźć TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

z 2500,00 wyciągnie + bony na obiady do caritasu ?

A ile wedle ciebie powinien zarabiać urzędnik za udawanie pracy?

5.000,00 zł netto

Nie mierzmy wszystkich swoją miarą! Wspolczuje twojemu pracodawcy…

Żeby w urzędach pracowali specjaliści, to pensje muszą być wysokie. Inaczej będą tam pracowały niedowartościowane miernoty, jak do tej pory.

Krystian, osoby pracujące w urzędzie bardzo chciałyby być lepszymi specjalistami, ale nikt na to nie pozwala.
A poza tym i tak to są profesjonaliści, którym się zabrania wielu rzeczy i podcina skrzydła.

Znasz kogoś pracującego w takim urzędzie ?
Po Twoim wpisie wnioskuję że jesteś niedowartościowaną miernotą.

Znam wiele osób. Już pomijając wydział komunikacji (i np teksty jednej pani „dla kogo dobry to się okaże”), to np nasz pan starosta dla przykładu. Nie da się z nim prowadzić rozmowy na argumenty, od razu ucina rozmowę ale i tak ma być po jego myśli, nawet jak się myli w sposób ewidentny (i wie o tym). Oczywiście jest też duża ekipa wspaniałych ludzi, szacunek dla nich za wkładany trud. A co do tej wycieczki w moim kierunku – nie znasz mnie, szkoda komentować. Mieszkaniec – trafiłeś w sedno, pracownicy niższych szczebli chcieliby coś zmienić ale właśnie te miernoty na… Czytaj więcej »

Znam wielu po prywatnych wyższych, bo na publiczną uczelnię nie mieli szans się dostać.

Ja kiedyś pracowałem w takim urzędzie i powiem, że są tam zawsze dwa rodzaje pracowników. Pierwszy to specjalista przeciążany ilością obowiązków i niedopłacany który odchodzi po kilku latach jak zdobędzie doświadczenie. Drugi to właśnie miernoty, które załapały się po znajomości i chętnie będą tam siedzieć do emerytury, a nawet na emeryturę odchodzą niechętnie bo tak im tam dobrze.

mój pracodawca jest bardzo zadowolony ze mnie , zapisałem się do Pisu to od razu znalazła się dla mnie odpowiednia praca za godziwe pieniądze nawet o doświadczenie i kwalifikacje nie pytali taka kultura ,szef mi się kłania w pas, tylko nie wiem dlaczego jak wchodzę do pokoju to wszystkie rozmowy milkną ? 🙂 widać myślą że lubię ciszę

W przedszkolach jest pensja zasadnicza (2500zł) która jest niższa niż pensja minimalna (3010zł) i to wszystko ponoć zgodnie z prawem. Ciekawe czy w urzędzie też będzie praca za pęsje zasadniczą?

Za 3/4 etatu najniższa to 2.257,50 zł więc i tak zarabiają więcej.

W Pabianickich przedszkolach kadra pracuje za tzw.płace zasadniczą (2500zł.) która jest ponoć zgodna z prawem i jest niższa od płacy minimalnej (3010zł.).Ciekawe czy w urzędzie też obowiązują takie stawki?

To przechowalnia dla znajomków królika. Teraz nie ma chętnych ale spoko, znajdą się. Znajdą.

ja mam składać?? o nienienie! Mój wolny czas jest dla mnie i mojego bombelka ważny. Ja żyję z 500+ i zaświadczeń! i jakieś 2500 jak tu pisza to chyba niepoważne jest. To Mi proszę przedstawić co mają państwo do zaoferowania! A nie żebym ja za wami latała! Tylko poważne oferty!

Wyślę tam teściową. Zna się na kulturze i finansach a dobra kawka z lodową smietanką to jej specjalność 😉

Dobry urzędnik znający się na swojej pracy powinien zarabiać na co najmniej średnią krajową. Niestety w urzędach z płacami szału nie ma. Obowiązków dokładają i odpowiedzialność też co raz większa, także finansowa… To nie te czasy, że urzędnik tylko kawę pije i zajmuje się ploteczkami… praca jest coraz trudniejsza. Na szkoleniach nawet prawnicy mówią nam, że będzie w samorządzie jeszcze gorzej, gdyż Ustawodawcy tworzą durne i skomplikowane przepisy, przerzucając wszystko na gminy i zabierają im pieniądze z budżetu. I jeszcze ta propaganda w TV… szkoda gadać… Złóż człowieku swoją aplikację do urzędu i popracuj co najmniej rok! sprawdź jaka to… Czytaj więcej »

To coraz, czy co raz? Urzędnik może nie umieć pisać?

Coraz 🙂