Strona główna Na sygnale Co się dzieje z 15-latkiem? Policja wciąż go szuka (AKTUALIZACJA)

Co się dzieje z 15-latkiem? Policja wciąż go szuka (AKTUALIZACJA)

5
15-latek tydzień temu wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Od kilku dni szukają go policjanci. Co się dzieje z nastolatkiem z Ksawerowa?

Chłopak ostatni raz widziany był 8 maja i od tamtego czasu nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Najbliżsi zgłosili zaginięcie na policję.

15-latek ma 170 centymetrów wzrostu i jest średniej budowy ciała. Ma czarne, kręcone włosy, kolczyki w uszach i w dolnej wardze. Ubrany był w białe sportowe buty, czarne spodnie, koszulę granatową i czarną bluzę. W momencie wyjścia z domu, zabrał ze sobą plecak koloru czarnego.

AKTUALIZACJ: W poniedziałek wieczorem policja poinformowała, że chłopiec został odnaleziony na terenie Łodzi

Osoby które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mają informację o losie 15-latka proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, ul. Żeromskiego 18, pod nr tel. 47 8424 301 lub 47 8424 315 albo z najbliższą jednostką policji pod nr telefonu 112.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pewnie się zakochał

Bida mu zajrzy w oczy to wróci

A wystarczy przeczytać.

Znalazł się.

Znaleziony w Łodzi. Czekał na przystanku na 41 do Pabianic od kilku dni. Życzliwi dobrzy ludzie przynosili mu koce i racje żywnościowe.