Strona główna Aktualności Z miasta Co przeskrobał radny miejski?

Co przeskrobał radny miejski?

3
Piotr Roszak - prywatny przedsiębiorca

– Wiceprzewodniczący rady miejskiej Piotr Roszak został zatrzymany przez policję – tak twierdzą nasi informatorzy.

Pabianice huczą od plotek. Radny z Platformy Obywatelskiej miał zostać dziś zatrzymany przez policjantów zajmujących się przestępczością gospodarczą. – Nie wiemy czy został zatrzymany, czy jest tylko przesłuchiwany w charakterze świadka -tłumaczy Krzysztof Rąkowski, przewodniczący klubu PO w radzie miejskiej. – Nie mamy z nim kontaktu, ma wyłączony telefon – dodaje.

O zatrzymaniu nie wie nic rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Rzecznicy CBA i CBŚ pracują do godz. 15.00, dlatego nie udało nam się z nimi skontaktować.

Piotr Roszak jest właścicielem firmy zajmującej się sprzedażą pościeli i koców. Zatrzymanie najprawdopodobniej nie jest związane z jego działalnością w radzie miejskiej. Roszak w oświadczeniu majątkowym w rubryce przychód-dochód wpisał – 245 602 zł 11 gr (stan z 29 grudnia 2014 roku). Na koniec poprzedniej kadencji w tej samej rubryce wpisał 51 417 zł 05 gr (21 września 2014 roku).

 

Żona starosty wjechała pod tramwaj (ZDJĘCIA).

REKLAMA
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

był uczciwy przyznał sie ze z wypłaty radnego jego dopchod wrosł dzis kaze sie za u czciwosc to teraz tylko oszusci i kłamcy moga byc bez karni ciekawych czasow dozylismy hoho

Uczciwy jak całe PO : )))))))))

Ciekawe czy zeznawał czy składał wyjaśnienia ? Jeżeli koce z Chin to może chodzi o tajemniczą miejscowość pod Warszawą?