Strona główna Styl życia Co dalej z kolejnym sezonem „Przyjaciółek”?

Co dalej z kolejnym sezonem „Przyjaciółek”?

0

„Przyjaciółki” to polski serial, który emitowany jest na Polsacie i platformie Ipla. Serial opowiada o czterech przyjaciółkach, które przeżywają różnego rodzaju perypetie życiowe. Produkcja doczekała się już 15 sezonów i to nie jest koniec! Jednak kolejny sezon serialu może się sporo opóźnić, a to wszystko przez koronawirus. Czy, jak co roku, będziemy oglądać serial jesienią, czy raczej trzeba będzie rozpocząć emisję trochę później? Wiele zależy od tego, jak dalej potoczą się sprawy aktorów i serialu…

„Przyjaciółki” – o czym jest serial?

Serial opowiada o wieloletniej przyjaźni pomiędzy czterema, dziś już dorosłymi, kobietami. W całym składzie udaje im się spotkać dopiero na zjeździe klasowym, gdzie muszą mierzyć się ze starymi znajomymi, którzy nieustannie je oceniają. Czy ich przyjaźń odżyje na nowo? W końcu co cztery głowy, to nie jedna. W pierwszym odcinku mamy okazję dowiedzieć się, kim są dziewczyny i z jakimi problemami się mierzą. Inga jest świeżo po rozstaniu z mężem, skupia się na wychowaniu córki i walczy z problemami z jej przedszkolem. Patrycja z kolei jest bardzo szczęśliwą kobietą – pracuje w swoim salonie fryzjerskim i ma u boku wspaniałego faceta, ale chce od życia znacznie więcej. Zuza z kolei walczy w męskim świecie – jest karierowiczką i musi mieć wszystko pod kontrolą. Jest niezwykle atrakcyjna, ale nie daje nikomu przebić się przez swój pancerz. Anka z kolei do wielu lat jest „szczęśliwą” matką trójki dzieci i żoną Pawła. Dawno temu ustalili, że ona zajmuje się domem, a on karierą. Jest jednak coraz bardziej zaniedbana i swoje smutki topi w alkoholu. Czy ktoś pomoże jej w porę? Koniecznie zobacz jak w życiu poradzą sobie „Przyjaciółki„.

Problem z nowym sezonem

16. sezon serialu miał pojawić się jesienią, ale wszyscy napotkali spory problem. Najpierw z powodu koronawirusa wszystkie plany zostały zawieszone, a kiedy już wszyscy wrócili na plan, okazało się, że osiem osób z planu „Przyjaciółek” jest zakażonych koronawirusem. To poważny problem dla producentów, ale jak wielokrotnie zapowiadano – bezpieczeństwo aktorów i innych pracowników planu jest najważniejsze. Dlatego właśnie ci, u których test wyszedł pozytywnie – obecnie przebywają na kwarantannie w domu, aby móc jak najszybciej powrócić na plan serialu. Nadal istnieje możliwość, że będziemy mogli obejrzeć nowy sezon jesienią i za to właśnie trzymamy kciuki.

A wy? Oglądaliście „Przyjaciółki” i wiecie, co się tam dzieje? Wy również czekacie z niecierpliwością na ich wielki powrót na antenę Polsatu i zastanawiacie się, co wydarzy się dalej?

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments