Strona główna Aktualności Z miasta Ciężki sprzęt wjechał na ul. Zamkową

Ciężki sprzęt wjechał na ul. Zamkową

1
Prace na głównej ulicy miasta ruszyły pełną parą. Drogowcy zrywają asfalt na północnej części jezdni.

Od rana na ul. Zamkowej widać potężne pomarańczowe wywrotki firmy Włodan. Słychać też głośną maszynę, która frezuje asfalt. Prace rozpoczęły się dokładnie pod oknami naszej redakcji przy ul. Zamkowej 23. Ruch odbywa się południową częścią jezdni (WIĘCEJ O ORGANIZACJI RUCHU).

Co dokładnie dzieje się na ul. Zamkowej?

Zakres wykonywanych prac obejmuje wykonanie kanalizacji deszczowej oraz demontaż jezdni i torowiska. W momencie wykonania kanalizacji deszczowej do ul. Żeromskiego wykonawca wprowadzi kolejny etap organizacji ruchu, zamykający ulicę na całym jej zakresie pomiędzy ul. św. Jana do ul. Żeromskiego. Po zakończeniu budowy kanału na całym odcinku zamknięta zostanie cała ul. Zamkowa. Organizacja umożliwiać będzie przejazd poprzeczny przez ul. Zamkową na co drugim skrzyżowaniu. Możliwy będzie dojazd do posesji, zachowanie dojazdów gospodarczych, jak i zapewnienie dojazdu wszelkim służbom. Na wskazanym odcinku będzie zakaz parkowania pojazdów pod groźbą odholowania.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wszystko rozumiem. remont ulicy. Człowiek chce obwodnicom np. partyzancką objechać to qwa nie! musi ciągnik z budowy 15km/h wlec się i robić korek na 40minut jazdy! Ja wiem że przepisy pozwalają te 25km w obrębie budowy pojazdom bez z niej dojechać. Ale trochę szacunku do innych qwa. środek miasta stoi, na obrzeżach robotnicy sobie dojazdówki robią. Jedzie takli sprzęt, ani świateł, ani migacza, strefy zgniotu na łyżce od piachu…. i wyminąć takiego gniota nie można bo ciągła linia od łodzi do łasku! Nie można ich na lawetę i dostarczyć szuybciej na miejsce? i żeby nie było 4 razy dziś jechałem… Czytaj więcej »