Strona główna Na sygnale Pożary Ciężarówka przebiła ogrodzenie i stanęła w płomieniach

Ciężarówka przebiła ogrodzenie i stanęła w płomieniach

8
Kierowca ciężarówki wracał z trasy. Kilka kilometrów przed bazą przysnął i zjechał na pobocze. Samochód po staranowaniu ogrodzenia stanął w płomienicach.

Była godz. 4.40 kiedy w Chechle Pierwszym na wysokości ulicy Karolewskiej rozległ się huk. Ktoś zadzwonił po pomoc, bo rozbita na poboczu ciężarówka zaczęła płonąć. Wezwano strażaków z Chechła, Pabianic i Dobronia. Ratownicy musieli jechać ostrożnie, gęsta mgła utrudniała widoczność.

Na miejscu okazało się, że kierowca jest cały i zdrowy. Zdążył wyskoczyć z szoferki nim płomienie rozbuchały się na dobre.
– W radiowozie przyznał, że przymknęło mu się oko – mówiła właścicielka posesji, na którą wjechał. Do bazy w Ksawerowie miał zaledwie kilka kilometrów. Ciężarówka, którą kierował nie miała ładunku.

W akcji gaśniczej brało udział 5 zastępów w tym 19 strażaków. Działania zakończyły się chwilę przed godz. 6.30.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ładny wiazd na chatę.😁

To co wyczyniają kierowcy tirów na s8 to przechodzi ludzkie pojecie

No to opowiadaj, otwieram chipsy 🙂

Otóż, te skunksy zajeżdzają drogę, wjezdzajac na lewy pas … szeryfują. Wyrzucają butelki z moczem na ulicę. Są to skunksy. Zrób popcorn to opowiem Ci wiecej.

I te „skunksy” dowoza wszystkie dobra do sklepów po które ty chodzisz…

Nie – on myśli że wszystko jest z biedronki

Ale by wozić ktoś musi kupować i produkować. ktoś wymyśleć ktoś sfinansować, ktoś załadować, ba ktoś wyprodukować wizdło i wyszkolić wozaka, wyprodukować karmę dla koników w wozidle itd
Tak wiec sam etap wożenia jest najmniej ważny, a czynność wożenia nie wymaga specjalnie wysokich umiejętności czy predyspozycji.
Ale dobrze sie wmawiać sobie że jest sie elitom. XD

Zatem apeluje do wszystkich Bossów w tirach. Jedzcie sobie prawym pasem a nie jak chamy wyprzedzacie kilka minut drugą ciezarowke. I wietrzcie kabiny. Bo smród nieludzki tam !