Strona główna Aktualności Ciężarówka na torach. Uruchomiono komunikację zastępczą

Ciężarówka na torach. Uruchomiono komunikację zastępczą

9
Pasażerowie podróżujący tramwajem 41 muszą uzbroić się w cierpliwość. Torowisko w Ksawerowie blokuje ciężarówka, a MPK uruchomiło komunikację zastępczą.

Do kolizji dwóch pojazdów doszło na wysokości ulicy Łódzkiej 81 około godz. 6.30. Po zderzeniu ciężarówka zablokowała torowisko.

Kurs tramwajów jadących z pl. Niepodległości został skrócony do pętli IKEA. Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą od pętli IKEA do pętli Wiejska. Ruch zostanie wznowiony za zgodą służb miejskich.

AKTUALIZACJA: przed godz. 7.30 komunikacja tramwajowa została przywrócona.

REKLAMA
Poprzedni artykułSeniorka straciła wszystkie oszczędności
Następny artykułWoda termalna – sekret pielęgnacji, który zdobył serca wielu kobiet! Czym jest i jakie ma właściwości?
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ok.6:30. Strażacy z Łodzi dojechali 🙂

1000041968

Kia ceed+tir z naczepą. Tir wjechał w tył kii. Koło Emo-farmu.

1000041969

naczępą? hmm

Z ustaleń policjantów wynika, iż kierujący samochodem ciężarowym z naczepą korzystał w czasie jazdy z telefonu, trzymając go w ręce. Nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego go pojazdu. Kiedy Kia zaczęła hamować by skręcić niedaleko wypożyczalni narzędzi, ten, zaskoczony sytuacją próbował uniknąć zderzenia i odbił w stronę torów tramwajowych. Funkcjonariusze policji niestety nie chcieli udzielić informacji na temat stanu trzeźwości obu kierujących.

znikająca naczepa 🙂

Dobrze że nie zbili kolejnego Moderusa Gamma 🙂

Akurat jechałem z naprzeciwka i byłem zdziwiony co się stało, że auto osobowe już chwilę czekało do skrętu w lewo i tak bez hamowania ciezarowka w nie wjechała. No tak, telefon i kierowcy nie interesuje co się dzieje dookoła. Zero k… jakiejkolwiek odpowiedzialności, kierowanie, tymbardziej takiego samochodu i zabawa telefonem….

TIR-y na tory?

Akurat jechałem tramwajem i pokazałem środkowy palec kierowcy tej ciężarówki dwie ulice wcześniej. Kiedy odwróciłem się do tyłu, widziałem jak zaciąga ręczny i próbuje zawinąć przy lecznicy dla psiaków by dogonić tramwaj i wywlec mnie na glebę. Na szczęście mu się nie udało 🤪