Strona główna Na sygnale Wypadki Chwila nieuwagi i pośpiech doprowadziły do niebezpiecznego zderzenia

Chwila nieuwagi i pośpiech doprowadziły do niebezpiecznego zderzenia

19
Do groźnego wypadku doszło dziś około godziny 14.20 na skrzyżowaniu ulic Bugaj i Grota Roweckiego z udziałem motocyklisty, samochodu osobowego i autokaru. 

Kierowca Alfy Romeo oczekiwał na zielonym świetle na ulicy Grota Roweckiego z zamiarem skrętu w lewo, w ulicę Bugaj (w kierunku Lewitynu). Jak twierdzi, ruszył, gdy zobaczył, że samochody z naprzeciwka się zatrzymują. Wtedy to, najprawdopodobniej na tzw. późnym żółtym postanowił pokonać skrzyżowanie motocyklista. Oba pojazdy zderzyły się na krzyżówce, w wyniku czego kierujący motorem spadł na jezdnię tuż przy przejeżdżającym autokarze.

– Naprawdę pojazdy się już zatrzymywały, a ten motor wyjechał tak nagle, że go nie zauważyłem – komentował kierowca Alfa Romeo. – Byłem zaledwie parędziesiąt metrów od domu. Mam nadzieję, że z tym motocyklistą będzie wszystko dobrze.

Jedyna ofiara wypadku została wstępnie opatrzona na miejscu. W pierwszej kolejności poszkodowanego zajęli się strażacy. Mężczyzna miał podejrzenie złamania nogi. Został przekazany załodze pogotowia ratunkowego i przewieziony do szpitala.

Obaj uczestnicy zdarzenia mieli po 79 lat.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No no mając taki wiek i bazować na swoim wyczuciu chwili i refleksie szacun haha a poważnie to czy to mądre mając 79 ładować się na jednoślada . Chyba czas najwyższy przyzwyczaić się do pięta noga i dla bezpieczeństwa jak i zdrowia

Człowieku jakie ty głupoty opisujesz to się w głowie nie mieści! Nie wiem z kąd masz te informacje ale pewnie od kogoś kto tego nie widział tylko sobie wymyślił !

Z ni kond

Bez monitoringu to trudno wyrokować kto zawinił.

Nie chodzi o monitoring. Tak się składa że widziałem ten wypadek i to co jest opisane to są pierdoły wyssane z palca

A jak było?

„Obaj uczestnicy zdarzenia mieli po 79 lat.”

Geriatria na drogach sama się eliminuje.

Czy ja dobrze widzę obaj mieli po prawie 80lat??

i popierdlal jeszcze motorkiem :DDD

Po pierwsze autobus nie jechał a po drugie to pierwszej pomocy nie udzieliła straż tylko kobieta z mężczyzną, bo straży jeszcze nie było! I tak dalej. Dużo by pisać.

Epopeja na pewno. Czekamy na szczegóły i najlepiej na nagranie z monitoringu.

Nie epopeja bo widziałem ten wypadek!

To proszę opisać.

Epopeja to jest całe to epainfo!

Również pozdrawiam i zapraszam częściej.

troszkę z innej beczki to kawałek dalej na ul. Kopernika jakiś DE.bil wymalował oś jezdni (podwójną ciągłą) w ten sposób, że jeden pas zajmuje 3/4 szerokości drogi

Last edited 1 rok temu by RafalPAB

No i ?

Chyba jezdni a nie drogi ?

A tam jest zakaz parkowania…. o czym niektórzy szybko acz boleśnie się dowiedzą.