Strona główna Aktualności Polityka Były premier w Pabianicach. Zachęcał do głosowania w wyborach

Były premier w Pabianicach. Zachęcał do głosowania w wyborach

37
Marcin Karpiński, Marek Belka i Marek Gryglewski
Profesor Marek Belka, były premier i prezes Narodowego Banku Polskiego był dziś w Pabianicach. Promował kandydatów do parlamentu z listy Nowej Lewicy.

Marek Belka Prezesem Rady Ministrów został w 2004 roku. Jego poprzednikiem był Leszek Miller a następcą Kazimierz Marcinkiewicz. NBP kierował w latach 2010-2016. Teraz jest europosłem.

Były premier zachęcał do udziału w wyborach.

– Najgorsza rzecz to odwrócić się tyłem i powiedzieć, mnie to nie interesuje, nie mam na kogo głosować. Jest tak szeroki wachlarz kandydatów opozycji, ich poglądów i jak ktoś nie idzie na wybory to po prostu jest leń – mówił były premier, który zachęcał też do udziału w Marszu Miliona Serc organizowanym 1 października przez Koalicję Obywatelską.

Marek Belka poprał też lokalnych kandydatów. Do senatu z tzw. paktu senackiego (połączonych sił opozycji) startuje były wicestarosta zgierski Marcin Karpiński. Okręg senacki obejmuje trzy powiaty (pabianicki, łaski i zgierski). Poparcie otrzymał też Marek Gryglewski, wiceprezydent Pabianic.

REKLAMA
Poprzedni artykułNowy aparat USG w szpitalu
Następny artykuł5 najpopularniejszych rodzajów biustonoszy. Masz je w swojej szafie?
Subskrybuj
Powiadom o
37 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Co, były pierwszy sekretarz POP PZPR, zrobił dobrego dla Polski? Bo Polakom, to zafundował wiele ,, dobrych rzeczy”, a ,,najlepsze”, to ZDRADA interesów Polski w Brukseli, a ze starszych, to wprowadzenie podatku który płacą wszyscy Polacy.

Dlaczego piszesz o Jarosławie? W Pabianicach był Marek

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jaros%C5%82aw_Kaczy%C5%84ski
Widać u Ciebie słaby dzień. A może to wymaga już leczenia???

Czytałeś materiał z Linka czy za skomplikowany dla ciebie?powiedzo czym twój guru pisałem pracach magisterskiej i doktorskiej ?

Czytałem, i widzę, że z Twoim zdrowiem jest naprawdę TRAGICZNIE skoro nie widzisz różnicy.
ZDRAJCĄ, SPRZEDAWCZYKIEM, I CZERWONYM ŁAJDAKIEM, był jest, i będzie, Twój idol, 1-szy sekretarz POP PZPR, który BYŁ w Pabianicach, i który aby nie zostać rozpoznanym, założył czarne okulary.

Siwy cieszę się że jesteś. 8*

I najważniejsze. Uważam że dyskusja z takim czymś jest bezcelowa. ŻEGNAM!!!

Masz rację że bezcelowa. Zabrakło argumentów to trzeba ujadać i bredzić jak premier śmierci morawiecki. Wiwat Donald Tusk wiwat wolność i normalność. 8*

Siwy. Może ci łon dla Polski nic nie zrobił . Ale qerwa nie zniszczył jej jak banda nieudaczników z pisu . Tej bandzie 15.10 podziękujemy. Pamiętaj siwy im (PiS)jak ktoś powiedział trzeba po prostu przypie…..lić. Dziękuję

Jeszcze jedno siwy. Twoi kolesie z PiSu mieli 8lat by zlikwidować ten gówniany podatek. I co? Chętnie też łupią Polaków. 8*

Jarek
To zwykły prost… czyli standardowy wyborca PO
Nic merytorcznie byle komuś ubliżyć.

Bo siwy był bardzo merytoryczny

Nowy życzę ci szczęścia, rozumu i miłości. Na pewno ci się przyda . No i dużo merytoryki.

Czerwono aż oczy bolą :/

Last edited 2 miesięcy temu by Ukaszek

matko a ja myślałem jak ich zobaczyłem że niewidomego prowadzą przez miasto

Ależ śmieszne. Ha ha . Tak to jest jak się nie ma nic merytorycznego do powiedzenia.

I był ulubieniec wszystkich „antyszczepów” poseł Trela. Co tam kolego? Po raporcie NIK-u dalej będziesz chciał ze znajomymi przymusić wszystkich do tego syfu? 🙂

trela.JPG

Co ma raport NIK o rozdawaniu publicznych pieniędzy bez żadnej kontroli do obowiązku szczepień?

Może to, że ponad 100 tysięcy dawek, czyli całą partie szczepionek podali ludziom, mimo tego że była wadliwa, a działania zostały podjęte jak ludzie już mieli to wstrzyknięte w siebie .

Ani NIK, ani nikt nie stwierdził tego, że była wadliwa, więc żadne działania nie były podjęte.
Btw. raport NIK jest zatrważający. Gdyby wszystko w Polsce działało jak należy, gdyby nie było nieprawidłowości stwierdzonych przez NIK, to mielibyśmy poziom zaszczepienia tak wysoki jak w Hiszpanii, Belgii i innych cywilizowanych krajach. A tak wyszło, jak wyszło. Zostaliśmy na równi z Rosją i państwami afrykańskimi.

Obserwując wypowiedzi tego pana, reprezentanta spadkobierców PZPR, jego pomysły, w tym „stały punkt programu” pt. budowa mieszkań socjalnych przez państwo bez podania źródeł finansowania, mam pewność, że gdy będą współrządzić, nigdy nie zniosą podatku od lokat, wprowadzonego przez oprowadzanego przez nich gościa. Jak długo państwo będzie okradało swoich obywateli za to, że oszczędzają?

Podatek Belki w porównaniu z daninami narzucanymi przez PiS wygląda śmiesznie. Nie wspominając o tym, że przy tej inflacji wartość zysków wraz z lokowanymi pieniędzmi jest niższa od lokowanych wcześniej środków. Bez względu na to, czy podatek Belki by był, czy nie i tak każda osoba jest do tyłu z powodu polityki cudownego PiSu.

comment_1593582711W9HsvmYwyuRhOHV6sQ8sbX~2.jpg
Last edited 2 miesięcy temu by Infra

Czy tak trudno pojąć, że gdyby nie było podatku Belki, to każda osoba byłaby mniej do tyłu.

Czy tak trudno pojąć, że gdyby nie wyniszczająca gospodarkę polityka PiSu powodująca galopującą inflację, to każda osoba byłaby do przodu?

Oj nie każda, nie każda. Do przodu na pewno byli, są, i będą: Nowak, Karpiński, Baniak, Giertych, Gawłowski, Neuman, Grodzki, i wielu, wielu innych.

Przymuszać 😍😍😍. Jestem za. Poseł Trela moim idolem 😍😍😍

ja nigdy nie byłem i nie idę na wybory i ogólnie nie interesuję mnie te wasze przepychanki do koryta. sam sobie rządzę życiem, czasem i wydatkami.

dużo zdrówka Marek!

Czy ten Karpiński, to z tych warszawskich Karpińskich, na których,, łapę” położył i prokurator, i sędzia?

Ja pitolę Belka autorytet ludzie mają bardzo kurtka pamięć . Ręce opadają

https://www.termedia.pl/neurologia/Aspartam-moze-zaburzac-pamiec,53113.html
Po to wprowadzili podatek cukrowy żeby stosować aspartam

Dodam że patent na produkcje aspartamu jest w rękach kraju który jest młodszy od Dłutowa 😉 pozdrodlakumatych😛

A na marsz złamanych Niemieckch sec nikt z Pabianic nie POjechał nawet Habura

Krzysiek ile razy zmieniałeś piasek w kuwecie Jarka?

Jak to nie? Była cała delegacja z banerem

Nie starcza na emce panie Profesorze?

wszelkie podobieństwa są przypadkowe 🙂

go031023.jpg