Strona główna Na sygnale Kryminalne Były piłkarz Włókniarza zatrzymany

Były piłkarz Włókniarza zatrzymany

1

W sobotę wieczorem policja zatrzymała Marcina K. z Dobronia. To były piłkarz Włókniarza Pabianice i aktualny zawodnik Iskry Dobroń.
12 lipca 2014 r. po godzinie 22:00 pabianiccy policjanci zatrzymali do kontroli mitsubishi jadące ul. Sienkiewicza w Dobroniu.

– Nerwowe zachowanie trzech podróżujących autem mężczyzn wskazywało, że mogą mieć coś na sumieniu – relacjonuje podkom. Joanna Szczęsna. –  Szybko okazało się, co było przyczyną ich irracjonalnego do sytuacji zachowania. Policjanci podczas kontroli znaleźli ukryte w samochodzie dilerki z narkotykami oraz tzw. fifki, a przy kierowcy oraz dwóch pasażerach ujawniono kolejne torebeczki foliowe z narkotykami.

25-letni Marcin K. miał przy sobie 8 „dilerek” z amfetaminą.

W domu  drugiego z zatrzymanych policjanci znaleźli  1,8 kg suszu roślinnego, kilkanaście dilerek z narkotykami i ponad 140 sadzonek konopi. W blaszanym garażu należącym do jego matki ujawniono kolejne rośliny i puste doniczki. Podczas prowadzonych czynności okazało się również, że mężczyzna  poszukiwany jest  do odbycia kary w więzieniu. Cała trójka odpowie za posiadanie narkotyków za co grozi do 3 lat więzienia. 22-latek odpowie dodatkowo za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i ich uprawę.

Marcin K. jest wychowankiem Iskry Dobroń. Do Włókniarza przyszedł po spadku zespołu z IV ligi jako 18-latek przed sezonem 2007/08 za kadencji trenera Piotra Urbaniaka. Nowy trener od zimy 2008/09 – Jacek Doliński niespecjalnie widział go w składzie i przed sezonem 2009/10 został wypożyczony do swojego macierzystego klubu. Wrócił po pół roku, gdy trenerem został Leszek Rosiński. Ten początkowo zrobił z niego prawego obrońcę (całą karierę spędził w ataku lub na boku pomocy), ale rundę kończył już jako napastnik. Ostatecznie został najlepszym strzelcem zespołu w rundzie wiosennej (w 11 meczach zdobył 5 bramek). Sezon 2010/11 zakończony awansem do IV ligi był jego ostatnim w „zielonych” barwach. Wyrównał w nim swój „rekord” strzelecki zdobywając przez cały sezon w 16 meczach 5 bramek. Ostatni sezon spędził w klubie, którego jest wychowankiem – Iskrze Dobroń.

REKLAMA
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

beka z typa 🙂