Strona główna Na sygnale Byli kompletnie pijani. Zajmie się nimi sąd

Byli kompletnie pijani. Zajmie się nimi sąd

1
Zdjęcie ilustracyjne
Czujność i reakcja kierowców pozwoliły w weekend na zatrzymanie dwóch takich, którzy wsiedli za kierownicę pod wpływem alkoholu. 

Wczoraj po południu do KPP zadzwonił mieszkaniec Pabianic, którego uwagę przykuła jadąca przed nim Mazda. Mężczyzna nabrał podejrzeń, że kierowca tego samochodu może być nietrzeźwy. Na ul. Wileńskiej zachowujący się dziwnie kierowca zaparkował przed blokiem, nie wysiadał jednak z auta. Świadek cały czas go obserwował. Wkrótce na miejscu pojawili się funkcjonariusze. Okazało się, że kierujący Mazdą 68-latek miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu.

Z kolei w Konstantynowie Łódzkim, również w niedzielę, po godz. godz. 21.30, doszło do zatrzymania pijanego kierowcy Citroena. Kierujący nim 36-latek jechał ulicą Łódzką, całą szerokością jezdni. Wzbudziło to czujność małżeństwa podróżującego z Łodzi do Konstantynowa Łódzkiego. Gdy mężczyzna zatrzymał pojazd, ten, który jechał za nim zrobił to samo, po czym zabrał 36-latkowi kluczyki. W międzyczasie o zajściu została powiadomiona policja. Kierujący Citroenem miał w organizmie ponad 2 promile.

Obydwaj pijani kierowcy odpowiedzą za swoje „wyczyny” przed sądem. Grozi im do dwóch lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A wystarczyło by żeby dziadek wysiadł i poszedl i co mu zrobią w pojedzie go nie złapali.