Strona główna Aktualności Bracia w dechę

Bracia w dechę

11

Arek i Krzysiek Mik z Pabianic stworzyli wakepark w Rokitnicy za Ldzaniem. Tutaj możemy popływać na specjalnej desce wakeboardingowej. To połączenia nart wodnych, snowboardingu i surfingu.

Wake Mik Brothers, to centrum rekreacyjno-sportowe, które powstało z zamiłowania jego twórców do sportów ekstremalnych. – Sporty ekstremalne to nasza pasja. Jeździliśmy na deskorolkach, na snowboardzie i pływaliśmy na windsurfingu – mówi Arek Mik. – Nie zrobiliśmy tego dla pieniędzy, po prostu lubimy aktywnie spędzać czas. Tutaj można wyzwolić trochę adrenaliny.

Wakeboarding traktowany jest jako sport ekstremalny, bo deska osiąga prędkość nawet do 30 km/h. Wyciąg ma długość 150 metrów, więc emocje na wodzie są gwarantowane. Wakepark dostępny jest dla osób pełnoletnich, które podpiszą specjalne oświadczenie dotyczące uprawiania sportów podwyższonego ryzyka. Młodzież może korzystać z wyciągu za zgodą rodziców. Na miejscu można wypożyczyć piankę, deskę, kamizelkę i kask ochronny.

Wyciąg czynny jest w zależności od pogody. Ceny za korzystanie z wakeparku zaczynają się od 30 złotych. Więcej informacji pod nr tel. 661 351 757 lub na Facebooku.

 

REKLAMA
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

nowosc… istnieje juz od roku

Nikt o tym wcześniej nie napisał, a EPAinfo istnieje od marca :).

Prostuję. 22 czerwca miejsce zostało opisane na stronie http://naweekendzik.pl/polska/lodzkie/zbiorniki-wodne-w-rokitnicy/

Byłem tam rok temu, woda gęsta, lepiej było jechać nad rzekę

nawed chyba dużej

fajna miejscówka polecam

Marek Rogalski – Skimboarding

patryk
jachimski
windsurfingu

Adam Pietrzykowski kitesurfing

Ewelina Szalewska surfing

Marek Wawrzyniak wakeboarding