Strona główna Sport Piłka nożna Bogdan pogrążył Legię (WIDEO)

Bogdan pogrążył Legię (WIDEO)

0

Rewelacyjna w tym sezonie Warta Sieradz pokonała lidera III ligi – Legię II Warszawa 1:0 i zbliżyła się na dwa oczka. Kapitalną asystą popisał się pabianiczanin Michał Bogdan.

Jedynego gola meczu w 82. min zdobył Kacper Jezierski, który jednak tylko dopełnił formalności z najbliższej odległości. Cała akcja to zasługa Michała Bogdana, który przeprowadził dynamiczną akcję prawym skrzydłem, minął 4 legionistów i wyłożył piłkę Jezierskiemu. Całą akcję pabianiczanina można zobaczyć TUTAJ.

Wychowanek PTC rozegrał pełne 90 minut i został także ukarany żółtą kartą za faul, który można obejrzeć TUTAJ. Sam także był trzykrotnie bliski wpisania się na listę strzelców, ale dwukrotnie brakło szczęścia: TUTAJ i TUTAJ, a raz precyzji TUTAJ.

Pełne spotkanie w bramce rozegrał inny pabianiczanin – Kamil Adamek i popisał się kilkoma niezłymi interwencjami: TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ, a w kilku innych sytuacjach miał furę szczęścia jak przy strzałach w słupek (TUTAJ), spojenie (TUTAJ), obok słupka (TUTAJ), czy po swoim „wielbłądzie” kiedy wypuścił piłkę z rąk, ale uratował go obrońca wybijając piłkę z linii bramkowej TUTAJ.

Komplet 90 minut rozegrali także trzeci z pabianiczan w sieradzkiej drużynie – Michał Stasiak oraz były zawodnik Włókniarza Pabianice – Michał Pietras.

Po 28 meczach w tabeli prowadzi Legia II Warszawa z 55 punktami, a Warta jest druga (53 punkty), zaś tuż za ich plecami czai się Broń Radom z 52 oczkami.