Strona główna Na sygnale Wypadki BMW rozbite na przydrożnej latarni

BMW rozbite na przydrożnej latarni

16

53-latka kierująca BMW zjechała na pas zieleni i uderzyła w przydrożną latarnię na ulicy Sikorskiego. Zespół Ratownictwa Medycznego podjął decyzję o przewiezieniu poszkodowanej do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 7.00. Kierująca najprawdopodobniej podczas skrętu w lewo z Partyzanckiej w Sikorskiego „nie wyrobiła” na zakręcie i uderzyła w przydrożną latarnię. Wezwano tam straż pożarną i karetkę pogotowia. Strażacy założyli poszkodowanej kołnierz ortopedyczny i przekazali załodze ZRM. Medycy podjęli decyzję o przewiezieniu poszkodowanej (skarżyła się na ból kręgosłupa) do szpitala.

Wstępnie wyceniono straty na 60 tysięcy złotych (50 tysięcy auto i 10 tysięcy latarnia.). Strażacy wrócili do bazy o godz. 7.49.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pewnie prawo jazdy w paczce chrupków znalazła. BABY NA TORY

Baby to masz w nosie albo w piaskownicy.

BMW nie skrecało w lewo tylko z Partyzanckiej w prawo

Skręcało w lewo. I w dodatku przed zdarzeniem czekało na zmianę świateł. Ma kobita rozmach. Ciężko ogarnąć gaz i hamulec. Ale gdyby miała manual, to zapewne nie potrafiłaby w ogóle ruszyć.

Ze zdjęcia wynika że raczej skręcała w lewo a więc jadąc od Łodzi.gdyby tak jak piszesz skręcała w prawo jadąc od strony Łasku to by niezłą karkołomną ewolucję musiała wcześniej zrobić.

a jak Zbyszek na skup zawlókł taką latarnię to mu wycenili na 300 PLN…

hmm auto uderzyło w latarnię, ale to spadająca lampa jako ostatnia zgniotła tył auta. i kto tu zapłaci z ubezpieczenia? powinna elektrownia.

Turów? 🙂 Na lampie siedział gołąb w gnieździe i pisklaki, kto za to beknie? TOZ pogoni?

nie no bo auto już przywaliło w słup, co oczywiste. Jego wina i zapłaci za słup. Ale już stojąc z nienacka lampa mu uszkodziła tył, a nie musiała gdyby była dobrze zamocowana. Więc powinna elektrownia oddać za uszkodzenie tyłu. Bo to tak, jakby we mnie ktoś wjechał a ja bym z bejsbolem wysiadł i otłukł auto które we mnie wjechało. Na pewno ten czy nie obszedł by się bez echa i musiałbym zapłacić za zniszczenia 🙂

Czy redakcja zapłaci za czytanie takich komentarzy?
Czy redakcja ma na tę okoliczność jakieś ubezpieczenie?
Panie Moderatorze! Czy komentarz powyżej niejakiego „hmm” da się odzobaczyć?!

Last edited 2 miesięcy temu by Ałaj

w ramach rekompensaty pojedź na stacje paliw. nalej sobie do pełna wahy i przy kasie powiedz że jesteś odemnie. powodzenia!

Żądam rekompensaty uczestnictwo w nakłanianiu do przestępstwa.

Żądam zwrotu pieniędzy za czas czytania tego komentarza ora za uszczerbek na zdrowiu. Nabawiłem się stanów lękowych i boją się latarni.

Z nienacka? A mogła, ta lampa, uszkodzić coś z nacka?

Z nienacka to tobie się sufit na łeb spie******, jak Wąskiemu w Killerze.

BMW NA TORY