Strona główna Na sygnale Wypadki BMW rozbiło się na drzewie. Są poszkodowani

BMW rozbiło się na drzewie. Są poszkodowani

6
Dziś w nocy (19 czerwca) ok. godz. 3:25 doszło do wypadku w miejscowości Antoniew na drodze wojewódzkiej nr 710. Kierowca BMW z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymało informacje o wypadku od automatycznego systemu E-Call, które było zamontowane w pojeździe. Do akcji zostały poderwane służby ratunkowe.

– Po dotarciu na miejsce okazało się, że samochód osobowy marki BMW zjechał z drogi i uderzył w drzewo – relacjonują druhowie z OSP Lutomiersk. – W chwili wypadku w pojeździe znajdowały się dwie osoby. Do zadań straży należało m.in. zabezpieczenie miejsca wypadku, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz odłączenie akumulatorów w rozbitym pojeździe.

Zarówno kierowca jak i osoba z nim podróżująca odnieśli obrażenia. Po przebadaniu i zabezpieczeniu poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Policja bada przyczyny wypadku.REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Szybko, szybciej, najszybciej.

Jechali zbyt wolno, byli zbyt wypoczęci, pewnie sarna wybiegła, a tak w ogóle to drzewa przy drodze trzeba wyciąć bo zabijają kierowców…

Glukoza

Się przysnęło. Co tu badać.

Nie napisano , czy promile były ?

Bo nie wiedza, gdzieś slyszeli ze dzwonia ale nie wiedza gdzie