Strona główna Na sygnale Wypadki BMW pędziło ul. Łaską. Rozbite na latarni

BMW pędziło ul. Łaską. Rozbite na latarni

35
Około godz. 22.00 w okolicy skrzyżowania ul. Łaskiej i Wiejskiej rozległ się głośny huk. To kierowca srebrnego BMW rozbił auto na latarni. 

Jeden ze świadków widział całe zdarzenie.
– Usłyszałem to auto już z daleka. Jechało ul. Łaską od strony Zamkowej. Wpadło na skrzyżowanie na czerwonym świetle, kiedy inne samochody stojące na ul. Wiejskiej ruszyły. Kierowca BMW, aby uniknąć zderzenia odbił w prawo i stracił panowanie nad autem – relacjonuje jeden z przechodniów.

BMW wybiło na krawężniku. Auto uderzyło w latarnię prawym bokiem, obróciło się o 180 stopni i zatrzymało na przeciwległym pasie ruchu około 50 metrów od latarni. Podróżowało nim dwóch młodych mężczyzn.
Na miejsce wezwano służby ratunkowe: policję, straż pożarną i pogotowie. Potrzebna jest też interwencja pogotowia energetycznego.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

70% rozbitków to BMW, jednak stereotypy się potwierdzają.

Źródło tych statystyk?

Ulica

A może tak EPA info do nich dotrze?

Filmiki na youtubie, własne obserwacje. Typ kierowcy BMW zawsze jest ten sam. Pyskaty macho, który wozi swoich ziomków albo niunie z muzą odpaloną na maxa, dla którego reszta kierowców to frajerzy i leszcze.

ja też jeżdżę bmw i jakoś ten rysopis jest błędny, więc wypraszam sobie ;p

„Najwięcej kierowców ze szkodą na swoim koncie jeździ Volvo, Skodą, Toyotą i Mazdą. O dziwo kierowcy BMW są dopiero na piątym miejscu, i to wśród tych, którzy wypadków czy kolizji powodują najmniej.”
Źródło: Auto Świat 2019
Czyli BMW jest w tyle. Ale tu chodzi o to, że tych aut nie kupuje sie rozumem, stąd takie zdarzenia. Oleju w głowie zabrakło i korba bokiem wyszła.
ŁUTUTUTUUU, ŁOTUTUTUUU.
Łotututu tu tu tu, łotututu tu tu tu – 5 symfonia weszła 😀

Kupujcie beemki, części się przydadzą

Last edited 1 rok temu by Mihał

Poproszę linka do tych informacji.

I owe 70% dotyczy starego powiedzonka „chcesz mieć sok z buraka to wrzuć granat do BMW”.

Zabrać prawo jazdy debilom na stałe bez możliwości zrobienia ponownie Jeszcze debile pyskują do gapiów co podziwiają ich idiotyczne wybryki BRAWO buraki z BMW

Najpierw trzeba uwolnić sądy. Większość piratów drogowych nie ma prawa jazdy, a policja wciąż odstawia ich do sądu, a ten wypuszcza bo kolega bo rodzina bo prawnik

6 lat uwalniają i nie mogą uwolnić.

Najpierw trzeba uwolnić prokuraturę. Policja łapie bandytów, a prokurator ich wypuszcza, bez prowadzenia przed sąd.

Będziesz Miał Wypadek i Bardzo Mało Wyobraźni sprawdziło się tutaj w 100 %

czekam na komentarze dotyczące marki pojazdu.

…chętnie się pośmieję 🙂

A my czekamy, kiedy pośmiejemy się z ciebie.

Oj tam, oj tam powszechnie wiadomo BMW to wypadki, Multipla jast brzydka, francuzy się psują, a Koreańskie jedzą na ryż. 😉

bravo kierowca tego beemwu! w tak ciężkim okresie dać pracę tylu osobom!

Mieli szczęście że nie zginęli

Powinni ich obciążyć za przybycie służb ratunkowych skoro to była ich wina. Strach jeździć po mieście przez tych pseudo kierowców

Dokładnie. Generalnie za przyjazd do wypadku powinno się płacić. Tak samo jak ze schodów spadniesz, tez płacić za karetkę. Tylko jak obciążyć kota, który wszedł na drzewo i straż musiała przyjechać? W kocimiętkach płatność?

BMW BRAK MÓZGOWEJ WYOBRAŹNI

Stop szykanowaniu marki BMW! Wyciąć latarnie!

Stawiają te latarnię gdzie popadnie i są skutki

wyrzucić latarnie- rażą w oczy, zlikwidować krawężniki – bo za wysokie i ominąć trudno, zlikwidować pasy na przejściach- bo przechodnie włażą i nie można spokojnie rozwinąć prędkości, linie ciągłe też zamalować- bo wtedy cała jezdnia jest moja jak będę miał ochotę dać trochę czadu po garach. To taki obraz pabianickiej demokracji – robię co i jak chcę. aha jeszcze-niech nie wydają zbędnej kasy na znaki drogowe bo i tak nikt poważny nie będzie na nie zwracał uwagi – to na dopełnienie obrazu stanu naszego umysłu.

BMW powinno być dostępne dla kierowców powyżej 30go roku życia. Wcześniej tylko Corsa, Kadet lub Passat i max 1.6 pod maską z wyjątkowym pozwoleniem na doklejenie do tego znaczka mpuder….

Geniusz intelektu za kierownicą.
Zresztą dla aut EPA wracających Pabianicką do matecznika to raczej norma. I bez znaczenia czy za kierownicą – 20, +50, kobieta czy facet.
Czyli mamy taki miejski klimat.

To są skutki debilizmu niektórych, młodych pseudo kierowców, oraz braku policji w weekendy na ulicach, których jest pełno jak…. kobiety „wyjdą na spacer”.

Może to Ich coś nauczy !

Nie nauczy. Zawsze są następni 😁😁😁😁

Jedyny plus to że nikt postronny nie zginął. Policja na Łaskiej wieczorami, nie widziałem nigdy, choć nie jeżdżę tam często. Może i kontrolują? Jeżeli tak dajecie komentarz.

Dajemy

Wiadomość o wypadkach młodych kierowców BMW baaaardzo poprawia mi nastrój.
Samoeliminacja głupoty 👏 👏 👏 👏 👏 👏 👏

Witam, skąd EPA info ma informacje odnośnie 50 metrów. Jeśli to jest ta latarnia przy której są plastiki do miejsca gdzie stoi BMW to zaledwie 12-15 metrow. Wiem EPAinfo że chcecie dodać dramaturgi dla wszystkich waszych artykułów ale niepotrzebnie. Piszcie o różnych rzeczach ale nie róbcie z tego mega wydarzenia.

Kolejna ameba za kierownicą.
Na szczęście, tym razem, obyło się bez tragedii…