Strona główna Dzieje się Bloom Festiwal rozkwita na wiosnę! Sprawdź, kto zagra w tym roku

Bloom Festiwal rozkwita na wiosnę! Sprawdź, kto zagra w tym roku

0

W Aflopark znów rozbrzmią dźwięki muzyki. Bloom Festiwal to nie tylko doskonała okazja do spotkań z polskimi artystami, ale także możliwość spędzenia niedzielnych chwil w otoczeniu przepięknych kwiatów i fantastycznej, małej architektury. 

To już kolejna edycja muzycznego festiwalu, który odbędzie się na terenie Aflopark. Koncerty zaplanowane zostały na wiosenne i letnie niedziele, a każdy z nich rozpocznie się o godz. 18.00. Kto tym razem zagra dla gości Aflopark?

Wśród muzyków i formacji, nie zabraknie znanych nazwisk. To m.in. Robert Janowski Trio, Marcin Wyrostek (Mam Talent), czy Ostatnie Kuszenie Małgorzaty, jak również naszych, lokalnych artystów: Orkiestry Dętej z Górki Pabianickiej i Pabianickiego Salonu Muzycznego.

Z jakim repertuarem wystąpią muzycy? Na mieszkańców naszego miasta czekają koncerty w tematyce m.in. gorących rytmów latynoamerykańskich, największych przebojów Beatlesów, a także muzyki filmowej.

A już w najbliższą niedzielę (14 maja) przed pabianicką publicznością wystąpi Adam Snopek z repertuarem pt. „Od Bacha do AC/DC”. 

Bilety na Bloom Festiwal dostępne TUTAJ oraz w kasie Aflopark.

– Liczymy na cudowną zabawę oraz na piękną pogodę – zapowiadają organizatorzy festiwalu. – Gdyby ta jednak zamierzała spłatać nam figla, koncerty odbędą się w naszej nowo otwartej sali koncertowej.

 

REKLAMA