Strona główna Aktualności Z miasta Będzie wahadło na skrzyżowaniu przy SDH

Będzie wahadło na skrzyżowaniu przy SDH

17
Wykonawca modernizacji ulicy Zamkowej informuje o zmianach w organizacji ruchu na głównym skrzyżowaniu w centrum Pabianic. 

Od wtorku 16 maja 2023 roku na skrzyżowaniu Zamkowej, św. Jana i Kilińskiego wprowadzony zostanie ruch wahadłowy w kierunku północ-południe. Jest to związane z planowanym ułożeniem warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni oraz wykonaniem oznakowania poziomego stałej organizacji ruchu.

Przewidywany okres trwania prac i obowiązywania sygnalizacji wahadłowej wynosi do dwóch tygodni.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Za ile lat zamierzają skończyć? Oznakowanie poziome, które robili rok temu nadaje się już do malowania..

Nie umiesz czytać? Kładą warstwę ścieralną, do końca czerwca już będzie wszystko zakończone.

A Ty nie umiesz czytać… Oznakowanie poziome które zostało położone na wcześniej otwartym a niedopuszczonym do ruchu odcinku nadaje się do odnowienia ale tak jest jak się skąpi o maluje się cienkowarstwowo bo taniej zamiast grubowarstwowe zastosować. A tak malując cienkowarstwowo gwarancja max to 12 miesięcy więc gdzie tu logika? A łatwo rodzaj malowania odróżnić wystarczy najechać na linie i słychać że to nie strukturalne bo koła nie hałasują.

Po wyborach. Miasto widmo. 🤣

w niedzielę byłem w mieście po kilkuletniej przerwie, krótka wycieczka rowerowa pokazała mi ile się w tym mieście zmieniło na plus… nie wiem naprawdę czy można było zrobić więcej w takim okresie czasu… LubiePabianice

Które oznakowanie poziome?

to te lenie jeszcze coś mają zamiar robić ?

Dwa tygodnie będą walcowac asfalt na jednym skrzyżowaniu?

To ostatnie wahaaaadłoooo
Wkrótce się rozstanieeeemyyyy
Wkrótce się rozejdzieeermyyyy
Na wieczny czas!

Coś takiego w normalnym kraju, to sie robi w dwie noce.

dwa tygodnie? czyli tyle ile średnio, teraz bez tego kierowanego ruchu, za dnia stoję w korku na partyzanckiej codziennie! luzik.

jestem zawiedziony tyułem – kolejny klikbajt! Myślałem że zrobią prawdziwe wahadło dla pieszych eliminując przejścia na pasach. Już oczami wyobraźni widziałem jak z esdehu na linie bujają nie do wieży kościółka nad ulicą… czyli nici z udrożnienia ruchu kołowego… ehh marzenia…

Zrobili z miasta lipe i tyle. Cała zamkowa i Łaska – Warszawska upada. Prawie wszystkie sklepy biznesy upadają – głupi mostek na dobrzynce 2 lata robią i zakrawa dalej. Komu potrzebne inwestycje w lewityny na 3 – 4 miesiące latem w roku czy niby amfiteatr i hale typu zaprojet- zbuduj. Przejazdu kolejowego nie ma – pół miasta odcięte Akwaparku nie ma . Biznesu dużego jak np. w Ksawerowa nie ma nic tu – lipa i 2 metrów mułu

1 Wymień te wszystkie biznesy.
2 Amfiteatr i hale potrzebne mi, a jak widać na zdjęciach innym też.
3 Przejazd kolejowy-sprawa państwowa, blokowana specjalnie przez Pisiorów. Niech nawet nikt nie próbuje budować tego z pieniędzy miejskich!
4 Aqwuaparku? 😁

Wahadło Foucaulta

Czegoś takiego nie ma, bo Ziemia jest płaska.

Wspaniałe wahadło!!! Brawo odpowiedzialne osoby, czekające chyba na czyjąś śmierć!!! Piesi chodzą jak chcą, auta jadą na czołowe na czerwonym świetle! Kierowca tira chce bić kierowcę autobusu! Nikt nie widzi sygnalizacji, bo ją autobusy zasłaniają. No brawo, brawo!!! Kpin z mieszkańców ciąg dalszy! Ja się pytam, kiedy osoby odpowiedzialne za ten bajzel odpowiedzą swoimi stanowiskami? Żyją z naszych podatków i fundują nam cały czas problemy!!!