Strona główna Na sygnale Kryminalne Biznesmeni zatrzymani przez CBA. Chodzi o łapówki dla posła

Biznesmeni zatrzymani przez CBA. Chodzi o łapówki dla posła

4
Funkcjonariusze CBA z Łodzi zatrzymali trzech biznesmenów Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K. podejrzanych o korupcję. Do zatrzymań doszło w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim.

Według materiałów zgromadzonych przez CBA wynika, że zatrzymani wręczali korzyści posłowi na Sejm RP. TVP Info podaje, że chodzi o Stefana Niesiołowskiego.

Super Express podaje natomiast, że poseł miał pomagać biznesmenom, w dostarczaniu miału węglowego i fosorytu do zakładów należących do spółki skarbu państwa. Łapówkami miały być usługi seksualne.

Korupcję na poziomie państwowym potwierdza komunikat CBA:

– W zamian otrzymywali intratne kontrakty w spółkach skarbu państwa, to nie jedyne profity jakie osiągnęli. Na ich rzecz zapadały także korzystne decyzje podejmowane w samorządzie łódzkim i innych instytucjach publicznych – brzmi komunikat CBA.

Funkcjonariusze CBA przeszukali mieszkania przedsiębiorców, tam zabezpieczyli materiały, które będą dowodem w sprawie. Trójka biznesmenów trafi do prokuratury krajowej w Łodzi, gdzie usłyszy zarzuty. W najbliższym czasie planowane są kolejne czynności procesowe. Sprawa ma charakter wielowątkowy i jest rozwojowa.

REKLAMA
Poprzedni artykułDo Pabianic zawitał… Toruń. Z piernikami
Następny artykułPożar przed szkołą. Palił się samochód
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Świadczyli Stefanowi usługi seksualne?
Taki słaby żart.

… „Stefan zarabia, bo ma kamerę,
filmował komunię i kręcił wesele.
Zdjęcia, przyjęcia, robił też chrzciny.
„Video Usługi dla całej rodziny”.” Pozdrawiam Big Cyc!

ehm… Trzeba przykryć poczynania dewelopera, znaczy się prezesika tysiąclecia 🙂

„zatrzymani wręczali korzyści posłowi na Sejm RP. TVP Info podaje, że chodzi o Stefana Niesiołowskiego- Łapówkami miały być usługi seksualne.