Strona główna Styl życia Bezpieczny transport fortepianu czy pianina nawet tysiące kilometrów? Z Fortis to możliwe!

Bezpieczny transport fortepianu czy pianina nawet tysiące kilometrów? Z Fortis to możliwe!

0

Przygotowujesz się do przeprowadzki? Nie możesz się doczekać momentu, kiedy usiądziesz w swoim nowym salonie, wyśpisz się w nowej sypialni czy zjesz obiad w nowej kuchni? Wszystko to przed Tobą! Ale zanim zrobisz sobie kawę w nowym mieszkaniu i wypijesz ją na nowym balkonie z nowym widokiem, czeka Cię długi i żmudny proces pakowania, zabezpieczania, transportu i rozpakowywania.

Niektóre przedmioty są łatwiejsze, a inne trudniejsze do transportu. Pianino czy fortepian w salonie prezentuje się bardzo elegancko i stylowo. W połączeniu z utalentowanym muzykiem wprowadza w zachwyt. Ale co zrobić z tym pięknym instrumentem w czasie przeprowadzki? Jest to duży, gabarytowy, a jednocześnie bardzo delikatny sprzęt. Uszkodzenie go może być nie tylko nieprzyjemne dla naszego samopoczucia, ale również portfela. Na wysokiej klasy pianino czy fortepian niektórzy odkładają pieniądze miesiącami, a nawet latami. Jak w takim razie zabezpieczyć, przenieść i zadbać o bezpieczny przewóz pianina czy fortepianu, aby go nie uszkodzić? Zapraszam do przeczytania dalszej części artykułu.

Transport pianina – jaka cena? Skorzystaj z darmowej wyceny!

Pianino jest bardzo delikatnym instrumentem muzycznym, którego przewiezienie wymaga odpowiedniej wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu. Możesz spróbować przewieźć go we własnym zakresie lub skorzystać z pomocy profesjonalnej ekipy przeprowadzkowej, która przewiozła już dziesiątki, setki czy tysiące delikatnych gabarytów i doskonale wie w jaki sposób zabezpieczyć, przenieść oraz przetransportować Twoje pianino, aby bez żadnego uszczerbku mogło towarzyszyć Ci w innym mieszkaniu. Zastanawiasz się ile kosztuje transport pianina? Poznaj bliżej ofertę Fortis na stronie internetowej https://fortis-przeprowadzki.pl/uslugi/transport-pianin, a w celu uzyskania dodatkowych informacji lub darmowej wyceny skontaktuj się z przedstawicielem firmy mailowo lub telefonicznie.

Transport pianina w Łodzi, Warszawie i w wielu innych miastach w Polsce i nie tylko

Fortis – jest firmą przeprowadzkową, która dysponuje nie tylko specjalistycznym sprzętem, ale przede wszystkim bardzo doświadczonym, odpowiednio przygotowanym zespołem. Decydując się na oddanie swojej przeprowadzki w ręce Fortis nie musisz obawiać się zniszczenia sprzętu. Każdy ruch z pianinem jest ubezpieczony. Wykorzystywane są narzędzia, które zostały przystosowane specjalnie do tego celu – bezpiecznego przenoszenia pianina czy fortepianu. Fortis wykorzystuje wysokiej jakości materiały zabezpieczające – przykładowo stabilne wózki, pudła z podwójnymi ściankami, ale również tworzy niestandardowe skrzynie, które dopasowane są do przewożonego przedmiotu. W razie potrzeby, możesz również w ramach usługi Fortis przechować tymczasowo swój fortepian lub pianino w ich magazynie.

Zaufaj firmie Fortis z siedzibą w Łodzi przy ulicy Okopowej 70/106 i poznaj szczegóły oferty. Fachowcy pozostają do Twojej dyspozycji, bez względu na to, czy planujesz przewieźć swoje pianino czy fortepian w obrębie tego samego miasta, do miejscowości oddalonej o sto kilometrów czy kilka tysięcy kilometrów! Fortis uwielbia lokalne, standardowe zlecenia, ale równie dobrze radzi sobie z wyzwaniami międzynarodowymi.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments