Strona główna Dzieje się Będziemy biegać, tańczyć i licytować. Dla WOŚP

Będziemy biegać, tańczyć i licytować. Dla WOŚP

2
fot. Joanna Pietrzak/Watch It/WOŚP
Do 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostał tylko miesiąc, toteż związane z nim przygotowania ruszyły w Pabianicach na dobre. 

Atrakcji z pewnością nie zabraknie. Przewidziano m.in. wydarzenia sportowe.

Jedno z nich to bieg „Policz się z cukrzycą”. Piąta edycja imprezy odbędzie się 30 stycznia na Lewitynie. Uczestnicy otrzymają spersonalizowane medale, wybierając w internetowym głosowaniu jeden spośród dwóch wzorów.

Ci, którzy lubią aktywny sposób spędzania wolnego czasu mogą wziąć udział w jeszcze innym wydarzeniu – maratonie zumby, który został zaplanowany 29 stycznia w powiatowej hali sportowej przy ul. św. Jana.

Sztab WOŚP pochwalił się już niektórymi fantami na licytacje, zachęcając do wzięcia w nich udziału.

– Mamy już wspaniały, unikatowy, nieoficjalny plakat z filmu „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego, a także rower górski Trek. Nie jest wprawdzie nowy, ale świetny. Został przekazany przez osobę, która otrzymała go od kogoś bardzo bliskiego – mówi Michał Pietrzak, szef pabianickiego sztabu WOŚP.

Fanty można przynosić do hufca (ul. Konopnickiej 39) w poniedziałki w godz. 15.00 – 18.00 i w czwartki od godz. 15.00 do godz. 19.00. Można też zgłaszać się w tej sprawie drogą mailową (wosp.pabianice@gmail.com) lub kontaktować się telefonicznie z Piotrem Cieślą, koordynatorem aukcji, pod numerem: 790 389 183.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Oby pogoda dopisała.

Gramy.❤