Strona główna Aktualności Będą widoczne z daleka

Będą widoczne z daleka

7

Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych będą wkrótce oznaczone o wiele lepiej niż teraz. To dzięki pomalowaniu ich niebieską, widoczną z daleka farbą.

Prace, na zlecenie Zarządu Dróg Miejskich, właśnie się rozpoczęły (kilka takich miejsc przykuwa już wzrok na ul. Zamkowej). Prowadzi je firma Krakowa, która wcześniej odnawiała przejścia dla pieszych.

– Wszystkich pomalowanych na niebiesko miejsc, na ulicach w zarządzie miasta, będzie 65 – informuje Sławomir Wasilczyk, zastępca dyrektora ZDM. – Jeśli ładna pogoda się utrzyma, a tak wynika z prognoz, roboty zostaną zakończone w tym tygodniu lub na początku przyszłego.
REKLAMA
Poprzedni artykułPieczony ziemniak po raz czwarty!
Następny artykułOpel uderzył w rowerzystę. Mężczyzna jest ciężko ranny
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A KIEDY BĘDĄ MALOWAĆ MIEJSCA PARKINGOWE DLA NIETRZEŹWYCH ?

Ale brzydota

Się wykazał … pan wice … 20 litrów farby 🙂

Takie koperty powinny być już od 1 września. A opóźniają się nawet urzędy.

miszczom kierownicy z bmw audi to i tak nie robi różnicy. byleby stanąć przy drzwiach od sklepu

RafałPAB wydało się w końcu jak prostym człowiekiem jesteś… tu Cię boli…mistrz kierownicy BMW i AUDI jak to ująłeś na pewno ciężko pracował, żeby na to auto zarobić. Co do tych miejsc wg mnie fajna sprawa – przynajmniej już z daleka widać jak buraki parkują na miejscach dla inwalidów, a żadnej niepełnosprawności nie mają. To samo powinno być z miejscami dla rodzin z dziećmi – nie raz widziałam jak ktoś wsiadał czy wysiadał z auta zaparkowanego na miejscu dla rodzin z dziećmi – BEZ DZIECI, a ja z 2 małych dzieci musiałam iść z końca parkingu – chodzi o bezpieczeństwo… Czytaj więcej »

Oj, trochę brzydko do RafalPab.
W jakimś sensie ma rację Parę razy na nich wpadłem… A skąd wiesz, że ciężko pracują ? Znam paru, którzy w ogóle nie pracują i mają fury, że hej !
W sprawie dzieci – racja !