Strona główna Styl życia Bank z samymi plusami

Bank z samymi plusami

0

Oddział PlusBanku w Pabianicach znajduje się przy ul. Zamkowej 34. To właśnie tu możemy uzyskać szczegółowe informacje dotyczące ofert banku oraz załatwić wszelkie formalności. Oto niektóre z możliwości, o które warto zapytać pracowników pabianickiego oddziału:

 „Lokata na start” w PlusBanku została uhonorowana statuetką Comperia STARS w kategorii najlepsza lokata w maju 2016 przez portal porównywarkowy comperia.pl.

„Lokata na Start” zapewnia średni zysk na poziomie 4% w skali roku i co ważne, oprocentowanie jest stałe. Usługa dedykowana jest klientom, którzy założyli w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy konto Plus i nie posiadali dotychczas w PlusBanku żadnych terminowych lokat oszczędnościowych. „Lokata na start” pozwala korzystnie ulokować środki już od 1000 do 10 000 zł.

Na tle konkurencji wyróżnia ją także progresywnie naliczane oprocentowanie, co gwarantuje zysk nawet w przypadku zerwania po pierwszym miesiącu deponowania.

Program „Rodzina 500+” w PlusBanku to prosty i wygodny sposób na złożenie wniosku w sprawie świadczenia wychowawczego.

PlusBank swoim klientom daje możliwość zrobienia tego on-line, czyli za pośrednictwem bankowości elektronicznej plusbank24.pl. Bank przekaże wypełniony wniosek do systemu administracji publicznej celem dalszej weryfikacji. W przypadku przyznania świadczenia, wypłaty odbywać się będą w sposób najwygodniejszy dla uprawnionego, bez kolejek i wychodzenia z domu – na konto osobiste w PlusBanku. Ponadto, na stronie plusbank.pl stworzony został serwis tematyczny, uzupełniony o odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz przydatne linki.

Wpłata świadczenia na oferowane przez PlusBank Konto Plus daje możliwość uzyskania dodatkowych benefitów finansowych w zamian za aktywne korzystanie z konta.

„Konto Plus” to nowoczesny rachunek bankowy, jaki oferuje swoim klientom Plus Bank S.A. Produkt dedykowany jest wszystkim klientom indywidualnym, którzy cenią sobie swobodę zarządzania i korzystania ze swoich środków.

Każdy klient posiadający rachunek ma gwarancję opłat 0 zł za:
– prowadzenie konta
– wydanie karty debetowej
– przelewy internetowe i zlecenia stałe (w tym invoobill)
– przyznanie limitu kredytowego w rachunku konta
– wszystkie wypłaty z bankomatów Euronet i bankomatów własnych
– powiadomienia o zmianie salda konta

Abonenci sieci Plus, korzystając z konta otrzymują jeszcze więcej korzyści, bowiem co miesiąc za każde 500zł wydane kartą debetową lub naklejką PayPass (transakcje sumują się) ich faktura zmniejszy się o 5% wartości abonamentu lub też otrzymają dodatkowe 5% wartości doładowania telefonu Plus Mix lub Plus na kartę. Maksymalnie faktura Klienta może zostać zmniejszona nawet o 100% wartości abonamentu. To jednak nie wszystko. Stali Klienci sieci Plus nagradzani są dodatkowymi zniżkami stażowymi na abonament.

„Kredyt na urodziny” w PlusBanku to kolejna odsłona kredytu gotówkowego.

Oferta skierowana jest do obecnych i potencjalnych klientów, którzy złożą wniosek kredytowy w miesiącu swoich urodzin. Dzięki tej ofercie klienci będą mieli obniżoną prowizję z tytułu udzielenia kredytu – nawet o 30%. Kredyt przeznaczony jest na sfinansowanie dowolnych potrzeb konsumpcyjnych z wyłączeniem konsolidacji zobowiązań kredytowych. Spłata realizowana jest w dowolny, akceptowany przez bank sposób, z możliwością automatycznej spłaty z rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego.

„Kredyt na urodziny” w PlusBanku to atrakcyjna propozycja dla wszystkich zainteresowanych tanią i szybką gotówką:
– decyzja kredytowa nawet w 15 minut
– prowizja niższa do 30%
– szeroki przedział kwoty kredytu: od 800 zł do 150 000 zł
– okres kredytowania zależny od potrzeb klienta: od 3 miesięcy do 10 lat

Kredyt Bonus Plus w PlusBanku zwycięzcą czerwcowego rankingu TotalMoney.pl

PlusBank zwyciężył również w badaniu ekspertów kolejnego, uznanego portalu porównywarkowego TotalMoney.pl. Ranking obejmował oceną kredyty gotówkowe świadczone przez tzw. banki telekomowe, czyli banki powiązane z operatorami telekomunikacyjnymi. W ocenie wzięto pod uwagę wiele parametrów, które dopiero w łącznym zestawieniu przedstawiają pełny obraz korzyści dla klienta. Są nimi zarówno całkowita kwota do zapłaty, jak też maksymalna kwota pożyczki, maksymalny okres spłaty zobowiązania, czy wreszcie bonusy dla osób będących równocześnie klientami operatora telekomunikacyjnego.

Kredyt Bonus Plus w PlusBanku zasłużył, zdaniem analityków finansowych, na wyróżnienie, ponieważ cechuje go:

– gwarantowany upust na abonament u operatora telekomunikacyjnego (w tym przypadku w Plusie lub Cyfrowym Polsacie) tj. 10 zł za każde 5 000 zł kredytu, maksymalnie aż 50 zł miesięcznie (rocznie nawet 600 zł)
– długi okres spłaty (do 120 miesięcy)
– wysoka maksymalna kwota do 150 000 zł
– możliwość uzyskania do wysokości 20 000 zł bez zgody współmałżonka
– konsolidacja, która pozwala przenieść do PlusBanku zobowiązanie kredytowe zaciągnięte w innym banku.

O te oraz pozostałe możliwości, jakie oferuje PlusBank, mieszkańcy naszego miasta mogą pytać w pabianickim oddziale banku.

PlusBank S.A
ul. Zamkowa 34
Pabianice

godziny otwarcia:
pon. – wt. godz. 8.30 – 16.00
śr. – pt. godz. 10.30 – 18.00
tel. 887 – 796 – 228

 

 

 

 

 

 

REKLAMA