Strona główna Dzieje się Sport Badmintonistki Korony z dobrymi występami w turniejach

Badmintonistki Korony z dobrymi występami w turniejach

0
Zawodniczki pabianickiego klubu kolejny raz rozjechały się po Polsce żądne zdobywania cennego doświadczenia i ponownie nie wróciły do domów z pustymi rękami.

Pięć dziewcząt udało się na Grand Prix Młodzika oraz na Krajowy turniej Juniora Młodszego na XVI. otwartym festiwalu badmintona w Warszawie. Na najniższym stopniu podium w kategorii juniora młodszego (U17) w grze podwójnej stanęła Amelia Jaworska, która grała w parze z Joanną Kulawiak z UKSB Milenium Warszawa. W ślady Amelii poszła także Nikola Nowińska, z tym że w kategorii młodzika. Jej w zdobyciu brązowego medalu pomogła Anan Kotlarska z MKS-u Garwolin. W imprezie zespół Korony reprezentowały jeszcze Aleksandra Jacoń, Hanna Użak i Klaudia Płusa, ale nie znalazły się one na czołowych pozycjach w swoich kategoriach.

Do Szczercowa pojechała za to Anna Ciężka, która wzięła udział w VIII. Otwartym Turnieju Badmintona o Puchar Wójta Gminy Szczerców. Badmintonistka z Pabianic rywalizowała w kategorii dziewcząt z rocznika 2005 i młodszych, zdobywając ostatecznie srebrny medal.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments