Strona główna Dzieje się Życie szkolne Baby Senses. Tu maluszki z Pabianic poznają świat

Baby Senses. Tu maluszki z Pabianic poznają świat

0

I to jaki! Wszystkimi zmysłami. Zajęcia dla dzieci w wieku od trzeciego miesiąca do drugiego roku życia oraz dla ich rodziców, właśnie ruszają! Szykuje się zabawa na całego nie tylko dla dzieci.

– Baby Senses zajmują specjalne miejsce w moim sercu – przyznaje Paulina Krukowska, właścicielka pabianickiej szkoły językowej Creative English, prywatnie mama niebawem już trzech chłopców. – Doskonale wiem, jak ważny jest rozwój maluszków. Ich motoryki, sensoryki, ale przede wszystkim ciekawości otaczającego je świata. Dlatego właśnie w naszej szkole prowadzone są zajęcia, dzięki którym dzieci mogą całymi sobą doświadczać, badać i sprawdzać, o co w tym świecie w ogóle chodzi.

Jak w praktyce wyglądają tu spotkania dla najmłodszych? Pierwsze minuty zajęć to czas na swobodą integrację zarówno rodziców, jak i maluchów. To także doskonała okazja do poruszenia tematów, które aktualnie dotyczą opiekunów małych dzieci.

– W każdym tygodniu zajęć będziemy omawiać inne zagadnienia, takie jak np. rozszerzanie diety czy pożegnanie z pieluchą – dodaje pani Paulina. – Chcemy, by nasi rodzice mogli swobodnie wymieniać się doświadczeniami i pomysłami na to, jak radzić sobie w różnych sytuacjach. Rodzicielstwo nie zawsze jest proste, a nikt nie zrozumie tak jego cieni i blasków, jak inne mamusie i tatusiowie.

Czas zajęć to kreatywna i radosna zabawa dzieci i ich opiekunów, pod czujnym i doświadczonym okiem wyspecjalizowanych animatorów. Gra na garnkach? Przesypywanie, rozsypywanie kaszy i mąki? A może tworzenie piasku kinetycznego z bezpiecznych i jadalnych produktów spożywczych? To, co w domu mogłoby wydawać się niemożliwe, w szkole przy ul. Czereśniowej 6 jest naturalnym procesem rozwoju dzieci.

– Do tego muzyka i język angielski, który wplatamy w nasze zajęcia. Codzienne zwroty i słówka w tym języku towarzyszą nam od pierwszego spotkania, ale nie są to typowe lekcje angielskiego. Chodzi jedynie o to, by maluszki mogły osłuchać się z językiem obcym. By ułatwić im naturalne przyswajanie drugiego języka – mówi Paulina Krukowska.

Baby Senses ruszają już 20 września, a do dyspozycji rodziców są dwa terminy zajęć: do południa i po południu. Każde spotkanie trwa 60 minut.

– Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców wraz ze swoimi pociechami. Integrujmy się, bawmy, uczestniczmy aktywnie w rozwoju naszych dzieci. My z ogromną przyjemnością Państwu w tym pomożemy – mówi pani Paulina.

Fotorelacje z zajęć pełnych zajętych rączek, brudnych ubranek i uśmiechniętych od ucha do ucha dziecięcych buzi, znajdziecie na fanpage’u Baby Senses.

Baby Senses
ul. Czereśniowa 6, Pabianice

kontakt:
tel. 533 212 224
email: creativeenglishpaulina@gmail.com

 

REKLAMA