Strona główna Na sygnale Kryminalne Awantura w centrum miasta (ZDJĘCIA)

Awantura w centrum miasta (ZDJĘCIA)

9

Dwóch mężczyzna zostało zatrzymanych na ulicy Kilińskiego. Awanturowali się z policją.

Jednak zanim funkcjonariusze wkroczyli do akcji, mężczyźni bili się między sobą w okolicy skrzyżowania Zamkowej i Kilińskiego. Później ich agresja skupiła się na policjantach, którzy próbowali ich uspokoić.

Przed SDH przyjechały kolejne radiowozy. Jeden z mężczyzn został obalony na ziemie i obezwładniony. Wtedy do akcji ruszył drugi agresor. Zaczął odgrażać się policjantom i przeszkadzał w wykonywaniu obowiązków służbowych. Mężczyzna przepychał się z funkcjonariuszami i zdejmował koszulkę. Po chwili również został obezwładniony.

Do zdarzenia doszło w piątek 29 maja przed północą. Zatrzymani mężczyźni byli pijani.

REKLAMA
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

„Mężczyzna przepychał się z funkcjonariuszami i zdejmował koszulkę” – hit xD. Może policjanci mu się spodobali?

Kocham to miasto 🙂

powinno być jak za PRL zabrać na komendę i taki omłot pałami żeby przez tydzień nie mogli usiąść na tyłku – nikt normalny nie chodzi pijany po ulicach i nie bije się w centrum miasta tylko margines społeczny i patologia a dla takich nie powinno być taryfy ulgowej

W ogóle śmieszne że tylu policjantów na 2 kolesi. Powinien podjechać 1 radiowóz, jeśli panowie są agresywni wobec funkcjonariusza to ma on broń której powinien użyć, strzał ostrzegawczy w powietrze jak nie skutkuje to trzeba używać broni dalej, przecież służy ona do obrony.

pogratulować jakości miejskiego monitoringu……

Takie tam kawalerskie….:-) Po za tym sytuacja nie jest opisana do końca z faktami. Pismaki zawsze wszystko przekręcą. A był tam jeszcze jeden awanturnik który to wszystko rozpoczął. I z pewnością 0,75 w wydychanym powietrzu to nie jest pijany człowiek.

Jeśli dla ciebie 0,75 promila w wydychanym powietrzu to trzeźwy – to ile musi mieć żeby być pijany?
Fakt jest faktem, byli pod wpływem alkoholu i przepychali się z policją. Nie wiem gdzie ty tu widzisz coś przekręconego. Nawet jeśli tam był inny awanturnik, to na zdjęciach go nie ma, tylko są twoi „trzeźwi” koledzy.

szkoda,że jak niszczą przystanki i inne tego typu to monitoring tego nie widzi 🙂

Tak sie rodzą pabianickie przyjaznie XD