Strona główna Aktualności „Ani jednej więcej”. Przed biurem senatora zapłoną znicze

„Ani jednej więcej”. Przed biurem senatora zapłoną znicze

28
Wzorem mieszkańców innych miast pabianiczanie uczczą jutro, 7 listopada, pamięć 30-letniej Izabeli z Pszczyny, która zmarła na sepsę.

Kobieta była w 22. tygodniu ciąży. Płód miał poważne wady, ale odmówiono jej aborcji. Lekarze czekali, aż serce płodu przestanie bić, tymczasem stan 30-latki się pogarszał. W konsekwencji nastąpił zgon.

Ta śmierć wywołała falę protestów przeciwko surowym przepisom antyaborcyjnym, uchwalonym za rządów Prawa i Sprawiedliwości. W Polsce odbywają się marsze pod hasłem „Ani jednej więcej”.

Swój sprzeciw wyrażą również pabianiczanie. Zrobią to w niedzielę o godz. 16.00. W jaki sposób? Przed mieszczącym się przy ul. Stary Rynek 6 biurem Macieja Łuczaka, senatora PiS, zostaną zapalone znicze. Można też spodziewać się przemówień i transparentów z hasłami nawiązującymi do zaistniałej sytuacji.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

R.I.P

Droga lewico oprócz kasy z reklam za wejścia to o co teraz chodzi? Można te dzieci zabijać czy nie można? Co miesiąc macie inną miesiączkę. Zmieńcie płeć jak wam się nie podoba.

Można gdzieś na świecie zabijać dzieci?

W Polsce i w wielu innych krajach.

Tu chyba nie chodzi o zabijanie dzieci tylko o ratowanie matek… Ale pewnie jesteś samotnym facetem i ten temat oraz empatia jest Ci obcy

Ustanowiono prawnie wydając Ustawy zakaz wykonywania aborcji ponieważ od chwili połączenia komórek powstały ludzki embrion to już jest dzieckiem . Kiedy ktoś chciał otrzymać 500+ na ten zapłodniony embrion to stwierdzono że w tej fazie rozwoju to jeszcze nie dziecko a dopiero od chwili narodzin. A co do tej przykryj sytuacji zgonu tej pacjentki z Pszczyny i wielu innych kobiet jest to absolutna wina kościoła katolickiego mającego tak wielki wpływ na polski rząd , tak wielki że ten podeptał buciorami świętość lekarza , Przysięgę HIPOKRATESA , ojca medycyny. Dlatego nie obwiniajmy w żaden sposób lekarzy , bo oni przeżywają to… Czytaj więcej »

Proponuję przed mieszkaniem Pietrzaka zapalić znicze, na znak protestu wspierania nielegalnej migracji i tych którzy polegli w lesie przez takie pseudopomaganie.

Nie ma czegoś takiego jak „nielegalna migracja”. Proszę się zapoznać z Konwencją Genewską dotyczącą uchodźców, którą Polska ratyfikowała. Przy okazji uściślam, że jest to Konwencja ONZ, a nie Unii Europejskiej, czy Rady Europy.

A gdzie się przekracza granicę?

Kiedyś nie wierzyłem w cuda. Teraz, gdy obserwuje tylko pobieżnie działalność kościoła katolickiego, to widzę cuda. Jego przedstawiciele działający także w Polsce służą swojemu państwu (Watykan) i tylko ich własne korzyści są najważniejsze. Gdzie są te cuda? Już wyjaśniam. Księża wykorzystywali i zapewne wykorzystują seksualnie dzieci niszcząc im resztę życia a ludzie w Polsce dalej biegają do kościoła. Księża nie mając żon i dzieci, przynajmniej w teorii, pouczają ludzi jak ma takie małżeństwo funkcjonować. Kolejny cud, to wpływ na naszych polityków. Ci płacą im nasze pieniądze i jeszcze robią wszystko dla nich. Cuda cuda. Te cuda doprowadziły do śmierci matki… Czytaj więcej »

trzeba okroic dziadostwo z przywilei

Nie wiedziałam, że jak ktoś umrze na sepsę to się protestuje

Mija to sie twoje myslenie z realiami 😀
wez placebo glupote uleczysz

Ja za to wiedziałem, że skracając i upraszczając kontekst do minimum dowodzi się swojej płytkości i arogancji.
Natomiast protestować jeszcze można zawsze i wszedzie. Do momentu jak stare dziady znowu czegoś nie będą kombinować wbrew konstytucji by to próbować ograniczyć. Na szczęście nie wszyscy obywatele dadzą się omamić propagandzie TVPis i socjalem wypchanym by zamknąć usta i kupić wyborcze głosy.

Czy oprócz GSM masz jeszcze jakąś inną komórkę?

W ogóle nic nie wiesz

Z całego serca życzę ci podobnych przeżyć. Tobie i całej twojej rodzinie.

Szkoda kobiety, jej rodziny i wszystkich tych, którzy znaleźli się lub dopiero znajdą w podobnej sytuacji. Od początku było wiadomo, że zaostrzenie prawa aborcyjnego doprowadzi do właśnie takich incydentów. A później wielkie zdziwienie że demografia leci na łeb na szyję bo ludzie boją się rozmnażać. Pisowski rząd wraz z ich sojusznikami w sutannach doprowadza do sukcesywnej depopulacji narodu.

Last edited 1 rok temu by Arni

Ludzie… serio hahaha jesteście chorzy ! Ten człowiek nie ma z tym nic wspólnego… mam tylko nadzieje ze Pan Maciej się tym nie będzie przejmował 🙂
Dziękujemy Panu Senatorowi w pomoc dla straży pożarnej !

Ale jest z partii sprawującej władze, partii która do tego doprowadziła. Może przemyśli taki protest i zastanowi się czy głosować zgodnie z wolą Prezesa…

W pewnym sensie masz racje… Mało ma do powiedzenia. Głównym jego zadaniem jest wyciąganie ręki na czas w głosowaniu.

A jak głosował w sprawie ustawy zaostrzającej prawo aborcyjne?

Do KAROL i LOGICZNY Wasza wiedza jest tylko taka że w szkole nauczyliście się pisać i czytać. Nic więcej. Od Św. Kościoła trzymajcie swoje łapki z daleka.Po was zostanie proch a Św. Kościoł będzie tam gdzie jest.

Tam gdzie jest, to znaczy w degrengoladzie?

Ostrożny bądź w tych osądach bo przykład kościoła w Irlandii pokazuje że został z niego „proch”. Podobnie sytuacja wygląda w innych krajach gdzie świątynie zamieniane są na dyskoteki, kluby czy skate parki. Wiara przetrwa i wierni, to stanowi kościół a nie instytucja.

Last edited 1 rok temu by Aerospace

Masz całkowitą rację. Twój Kościół mnie przetrwa, lecz nawet fanatycy Twojej instytucji zauważają, że nie dzieje się tam za dobrze. Trzymaliście żelazna ręką Europę i część świata przez wieki. Jednak wszystko się kiedyś kończy. Szczególnie, gdy jest oparte na niszczeniu życia dzieciom i matkom. Gdyby hierarchowie kościelni wierzyli w Boga, problem seksu z dziećmi by nie istniał. Nauka, to największy wrog wiary. A coraz więcej ludzi zaczyna używać tejże nauki. Jakkolwiek zawsze tragedia matki z Pszczyny będzie już na zawsze kojarzona z Wami.

Ciężki masz pomyślunek no ale jak się ma krzyż wbity w łeb to się nie ma co dziwić

Św. to skrót od świrnięty? NIe wiem czy wiesz, ale po twojej śmierci ten twój ksiądz będzie zacierał łapki aby bez skrupułów wydoić ostatni grosz od twojej rodziny za twoje pochowanie. Po nas zostanie proch a po tobie złota posypka?