Strona główna Aktualności Z miasta Akcja na finiszu. Do rozdania pozostało 1000 maseczek

Akcja na finiszu. Do rozdania pozostało 1000 maseczek

2
fot. pixabay.com
To piąta i ostatnia transza, jaka trafiła do naszego miasta w ramach akcji „Milion maseczek dla mieszkańców województwa łódzkiego”. Kto takiej potrzebuje, może otrzymać ją bezpłatnie w pabianickiej filii Pedagogicznej Biblioteka Wojewódzkiej.  

Maseczki, wielokrotnego użytku, do siedziby placówki przy ul. Kilińskiego 37 zostały dostarczone w liczbie 1000 sztuk. Rozdawane są od dzisiaj (28 maja) do wyczerpania zapasów w godzinach pracy biblioteki, czyli w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godz. 9.00 do godz. 15.00, a we wtorki w godz. 10.00 – 16.00.

Dzięki czterech poprzednim dostawom do pabianiczan trafiło 7,5 tysiąca maseczek.

Od najbliższej soboty zostaje wprawdzie zniesiony obowiązek zakrywania ust i nosa w otwartej przestrzeni (pod warunkiem zachowania dwóch metrów odległości od innych), ale nadal musimy go przestrzegać w zamkniętych przestrzeniach, czyli m.in. w autobusach i tramwajach, sklepach, kinach, teatrach i kościołach.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ale balonik jest napompowany. Zaraz wystrzeli.
W marcu 300 – 400 chorych pozamykane praktycznie wszystko.
W maju 300 – 400 a i był rekord zachorowań.
Wszystko wraca na „swoje tory”.
Państwo robi sobie z nas jaja .
Więcej ludziom ciemnoty wciskają jak to wszystko warte.

Balonik wybuchnie panie KAIKO jak u Was w JPN, przyleci do nas taki balonik razem z arnsenałem niespodzianek w konterach ze zjednoczonych stanów hameeyki płn.
Będzie się działało!
Państwo młodsze od Dłutowa, robi „następne porządki”, a „nasz” „żont” sprzedaje nas w obce ręce jak świnie która jedzie w klatce do Ubojni „Spółki” z ograniczoną odpowiedzialnością.
(Ubojnia Sp. z o.o. – mnie się podoba, dajcie znać w komentarzach. O! Tam na dole 😉