Strona główna Na sygnale Kryminalne 43-latek pobity i pocięty, bo zajął nie swoje łóżko

43-latek pobity i pocięty, bo zajął nie swoje łóżko

0

Policjanci z komisariatu w Konstantynowie Łódzkim zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy brutalnie pobili znajomego. Wcześniej pili z nim wódkę

Jak ustalili funkcjonariusze,  w piątek (24 lipca) po południu dwaj mieszkańcy Konstantynowa w wieku 26 i 29 lat wrócili do mieszkania przy ul. Kilińskiego, gdzie zastali 43-latka. Poprzedniej nocy ostro razem imprezowali.

– Jednemu z mężczyzn nie spodobało się, że 43-latek zajął jego łóżko. We dwóch zaczęli okładać gościa pięściami i kopać obutymi nogami, aż ten stracił przytomność. Gdy pobity ocknął się, zobaczył, że jeden z napastników nadal go bił i kopał, natomiast drugi przy użyciu noża kuchennego pociął mu nogi. Wówczas pokrzywdzony z bólu ponownie stracił przytomność. Gdy odzyskał przytomność, na miejscu byli już ratownicy medyczni, którzy otrzymali anonimowe zgłoszenie – tak przebieg wydarzeń relacjonuje st. asp. Tomasz Wójcicki z komisariatu w Konstantynowie.

Pokrzywdzony doznał urazów głowy, klatki piersiowej, obrażeń wewnętrznych oraz podłużnych ran ciętych obu podudzi i został przewieziony do szpitala. Ratownicy powiadomili policję. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali obu napastników. 26 lipca usłyszeli zarzut pobicia. Dzień później pabianicki sąd zastosował wobec zatrzymanych tymczasowy areszt.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments