Strona główna Aktualności Z miasta Czterech chętnych na dyrektorski stołek

Czterech chętnych na dyrektorski stołek

3

Wkrótce dowiemy się, kto przez najbliższe lata będzie kierował Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Już jutro komisja konkursowa sprawdzi oferty pod kątem formalnym i zdecyduje, którzy kandydaci trafią do drugiego etapu konkursu. O to, czy kandyduje na kolejną kadencję, spytaliśmy ustępującą dyrektor Joannę Papugę-Rakowską, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Według nieoficjalnych źródeł nie wystartowała ona w konkursie.

Kandydatury mogły złożyć osoby mające wykształcenie wyższe magisterskie, co najmniej 5-letni staż pracy, doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym, dodatkowo m.in. ukończone studia wyższe z obszaru nauk humanistycznych, społecznych lub sztuki oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania, znajomość funkcjonowania instytucji kultury pod względem formalno-prawnym i merytorycznym.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A ja sądzę że wygra ktoś z Ksawerowa. Stawiam flaszkę.

….faktycznie juz to nazwisko z ust MACKA padlo…

Proszę nie rozpaczać. Gdy zmienią się proporcje w RMP, bo wszystko w życiu jest możliwe ( wkrótce wybory do samorządów albo haki ), to PiS też żadnego stołka nie przepuści w tym mieście, co widać w skali kraju. Opowiadał mi znajomy z PiS, że to będzie lawina kadrowa. Mój sąsiad już się boi o robotę, bo jest cieciem na parkingu. Powodzenia.