Strona główna Styl życia Uroda i zdrowie 3 powody, dla których warto mieć szczotkę parową w salonie fryzjerskim

3 powody, dla których warto mieć szczotkę parową w salonie fryzjerskim

0

Wyposażenie salonu fryzjerskiego mówi niezmiernie dużo nie tylko o salonie, ale także o jego właściwościach. Oferta w naszym salonie fryzjerskim powinna być niezwykle szeroka oraz także rozbudowana o najnowsze i aktualne trendy. Także są bardzo ważne sprzęty, z których korzystają fryzjerzy. Co jak co, ale nie mogą to być urządzenia, których używano kilkanaście lat temu. Fryzjerstwo bez wątpienia jest dziedziną, która bardzo szybko się rozwija. W związku z powyższym musimy na bieżąco reagować na trendy. Takie urządzenie to na pewno szczotka parowa.

Szczotka parowa: zastosowanie

Bez wątpienia każda z kobiet marzy o włosach, które są prześliczne oraz także lśniące. Włosy są bez dwóch zdań wizytówką absolutnie każdej osoby. Zależnie od wszelkich upodobań poszczególnych kobiet preferują idealnie gładkie oraz proste włosy. Są wśród nas także kobiety, które cenią sobie naturalny efekt bardzo delikatnych fal. Każdą z potrzeb możemy spełnić przy użyciu bardzo innowacyjnego urządzenia, jakim jest szczotka parowa.

Dosyć interesujące jest działanie szczotki parowej. Na pewno jej działanie opiera się na wydzielaniu pary wodnej. Para wodna jest wydobywana przez specjalne dysze. Są one umieszczone w sposób bezpośredni wzdłuż jej korpusu. Szczotka parowa daje efekt mocno zbliżony do tradycyjnego prostowania włosów. Jednak wiemy, że prostowanie włosów takie tradycyjne niezmiernie nasze włosy niszczy. Pewnie miałyśmy okazję się o tym przekonać. Do tego także dochodzi do ich sporego wysuszenia.

Do czynienia mamy tutaj z działaniem jonizowanym pary wodnej. Strumień pary odpowiedzialny jest za nawilżenie głębokie oraz także wygładzenie pasma i to kompletnie bez żadnego ryzyka naruszenia jego indywidualnej struktury. Sprzyja to bez dwóch zdań osiągnięciu o wiele lepszego efektu końcowego stylizacji. Włosy się nie będą w żadnym wypadku puszyły. Pozostaną one lśniące oraz do tego będą one pełne blasku. Tak naprawdę szczotek parowym na rynku jest naprawdę wiele. Warto jednak znaleźć dla siebie model polecany. Szczotka parowa podczas swojej pracy wytwarza jony ujemne. Zobacz szczotki parowe w sklepie internetowym: https://salonova.pl/szczotki-parowe

Dlaczego warto mieć szczotkę parową w salonie fryzjerskim?

Czy warto mieć szczotkę parową w salonie fryzjerskim? Jak najbardziej tak. Na pewno nie będziemy mieli problemu z jej wyborem. We fryzjerskich hurtowniach znajdziemy sprzęty specjalistyczne, które to pochodzą od sprowadzonych, jak i także cenionych producentów. Są to urządzenia, które używane są przez stylistów i to na całym świecie. Warto postawić na szczotkę profesjonalną do stylizacji włosów. Powinna to być szczotka parowa, która ma jonizację, jak i popularną funkcję infrared. Promieniowanie podczerwone przenika w sposób bezpośredni w głąb włosów. W taki sposób dochodzi do regenerowania zniszczonych tkanej włosów. Taka szczotka parowa jest w stanie pobudzić produkcję tak zwanej keratoproteiny. Do tego posiada również regulację temperatury. W jakim zakresie? Między 150 do 210 stopni Celsjusza. Na pewno znajdziemy wręcz idealną szczotkę parową, która to będzie spełniała w naszym salonie fryzjerskim niezmiernie ważną rolę. Musimy pamiętać o tym, aby stawiać jedynie na producentów oraz marki w pełni sprawdzone. Dzięki takowemu sprzętowi klientki są w pełni zadowolone, a fryzjerom się pracuje o wiele bardziej komfortowo.

Oferta wszelkich szczotek parowych prezentuje się naprawdę imponująca. W naszym zakupowym koszyku na pewno powinna się znaleźć szczotka parowa, która posiada kilkustopniową regulację temperatury. Takowa funkcja sprawia, że urządzenie można śmiało zastosować do absolutnie każdego rodzaju włosów. Są to na pewno włosy zniszczone, ciemne, ale także grube, które odporne są na zabiegi stylizacyjne wszelkiego rodzaju. Bardzo ważną oraz charakterystyczną cechą parowych szczotek jest na pewno sama obecność funkcjonalnego, oraz także obrotowego kabla. Co nam to daje? Mamy dzięki takiemu rozwiązaniu zagwarantowanie operowane bardzo sprawne naszym sprzętem.

Wszystko to jest ważne nie tylko dla komfortu naszej pracy, ale także dla naszych klientów. Szczotka parowa powinna być pewnego rodzaju standardem, jeśli chodzi o salony fryzjerskie. Musimy zadbać, aby także w naszym salonie zagościła. Klientki są coraz bardziej wymagające, a po naszej stronie jest to, aby sprostać tym wszystkim oczekiwaniom. Gdy chcemy zawalczyć z konkurencją i mieć stałe grono klientów, to powinniśmy się do tego wszystkiego dostosować. Czy szczotka parowa jest kosztowna? Bywa różnie. Jednak na rynku znajdziemy zarówno modele droższe, jak i tańsze. To jaki wybierzemy, jest zależne od posiadanego budżetu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments