Strona główna Styl życia 3 miesiące do upragnionej sylwetki? Z nimi to możliwe!

3 miesiące do upragnionej sylwetki? Z nimi to możliwe!

0
Treningi, taniec i fitness. Edukacja, mobilizacja, ale przede wszystkim wsparcie. Właśnie tego trzeba Ci, by osiągnąć wyznaczony cel. Właśnie to gwarantuje Ci Strefa Ruchu.  

– Zamknięte siłownie i kluby fitness dają nam się we znaki. Mamy coraz mniej ruchu, coraz mniej motywacji do walki o smukłą i zdrową sylwetkę. Doskonale rozumiem, jak działa ten mechanizm. Nie mam gdzie ćwiczyć, nie mam dokąd iść, sam, sama się nie zmotywuję. Więc nie robię nic. Więc tyję – mówi Ewa Chylińska, współwłaścicielka Szkoły Tańca i Klubu Fitness Strefa Ruchu, przy ul. Warszawskiej 7/9 w Pabianicach. – Najnowsza edycja naszego programu skierowana jest przede wszystkim do osób, które potrzebują odnaleźć w sobie motywację. Dla których liczy się wsparcie.

Grupowy Program Odchudzający ze Strefą Ruchu, rusza już 18 stycznia. Bez względu na sytuację epidemiologiczną i związanymi z nią obostrzeniami.

– Jeśli tylko będzie to możliwe, a wierzę, program realizowany będzie stacjonarnie, w naszym klubie. Jeżeli niestety nie będzie takiej możliwości, cykl spotkań, zajęć i ćwiczeń przeprowadzimy on-line. Nie ukrywam, że na tym polu mamy bardzo duże doświadczenie. Nasi instruktorzy, jak i klubowicze doskonale radzą sobie w zajęciach prowadzonych zdalnie. Dla osób zmotywowanych na osiągnięcie celu, nie ma żadnej przeszkody. A jeśli jakieś się pojawią, nasza świetna kadra jest właśnie po to, by je pokonywać -dodaje Ewa Chylińska.

Co otrzymamy w ramach trzymiesięcznego programu odchudzającego? To m.in. zajęcia fitness lub taniec 3x w tygodniu, członkostwo w zamkniętej grupie na Facebook’u, dzięki której uczestnicy programu będą mogli dzielić się swoimi sukcesami, wymieniać doświadczeniem, czy też pomagać sobie w sytuacjach kryzysowych, przepisy kulinarne, pozwalające na przygotowanie zdrowych, dietetycznych i zbilansowanych posiłków, filmy edukacyjne o zdrowym odżywianiu i właściwych nawykach żywieniowych.

– Podczas poprzedniej edycji naszego programu, jego uczestnicy stracili łącznie 475 cm z obwodów. Potwierdza to fakt, że o wiele łatwiej nam działać, gdy działamy w grupie. Zapraszam zatem serdecznie do naszego nowego wyzwania – dodaje Pani Ewa.

Grupowy Program Odchudzający rusza już 18 stycznia. Jego koszt to jedyne 149 zł za miesiąc uczestnictwa. Bez względu na formę jego przeprowadzenia. O miejsce w programie warto zawalczyć już dziś, bowiem ilość uczestników jest ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje, dostępne są na stronie internetowej Strefy Ruchu.

– Raz jeszcze serdecznie zapraszam. Pamiętajmy, że sprawność fizyczna, walka z otyłością i właściwa dieta, to podstawy naszej odporności. Wspólnie zadbajmy o zdrowie – zachęca współwłaścicielka Strefy Ruchu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments