Strona główna Na sygnale Kryminalne 25-latka zatrzymana ws. śmierci mężczyzny

25-latka zatrzymana ws. śmierci mężczyzny

2

59-latek zmarł podczas libacji alkoholowej w jednym z mieszkań przy ulicy Bohaterów w Pabianicach.

Jak ustalili policjanci, w piątek (w godzinach popołudniowych) w mieszkaniu odbywała się libacja alkoholowa z udziałem pięciu osób.
– W trakcie imprezy doszło do sprzeczki pomiędzy 25-latką a denatem. Kobieta w amoku alkoholowym kopała i uderzała po całym ciele swojego znajomego. W pewnym momencie mężczyzna osunął się na podłogę i nie dawał oznak życia. Choć uczestnicy libacji wezwali na pomoc pogotowie, 59-latka nie udało się uratować – wyjaśnia kom. Joanna Szczęsna z KPP Pabianice.

Funkcjonariusze zatrzymali do wyjaśnienia sprawy pijanych biesiadników. Trzy kobiety w wieku 25-46 lat miały od półtora do ponad trzech promili alkoholu w organizmie, a właściciel mieszkania ponad 2 promile. Po wytrzeźwieniu trójka zatrzymanych została zwolniona, natomiast 25-latka mająca bezpośredni związek ze śmiercią mężczyzny usłyszała prokuratorskie zarzuty. Za uszkodzenie ciała ze skutkiem śmiertelnym grozi jej kara do 12 lat pozbawienia wolności. O losie podejrzanej zadecyduje sąd, do którego trafił już prokuratorski wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Patologia

tak, i co w związku z tym?